Chata Lucie ubytování Mnetěš

Fotografie uživatelů (9)

Chata Lucie Chata Lucie Chata Lucie zobrazit všechny fotografie

Chata Lucie

Mnetěš 38, 41301 Mnetěš

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: cottage-lucie@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chata Lucie ***+

Jedná se o nově zrekonstruovaný dům v obci Mnetěš, který Vám nabízí ubytování v krásné krajině blízko hory Říp a Prahy.

Příslušenství chaty: Sauna, bar, lednice/mrazák, trouba, vařič, krb, grill, DVD přehrávač, CD přehrávač, rádio, TV se satelitem, Pračka, žehlička, žehlící prkno, sušák na prádlo, fén, topení a teplá voda, Povlečení a ručníky v ceně, Mapy a brožury na chatě. Obývák: Židle, Stůl, Krb, Bar, TV se satelitem, DVD přehrávač, CD přehrávač, rádio.

Kuchyň: Mikrovlnná trouba, pečící trouba, sporák, lednička/mraznička, kuchyň je plně vybavená.

Koupelna: 2 koupelny se sprchou, Pračka, Fén, žehlička, 2 x WC (1 WC je zpřístupněno v druhém patře v případě pobytu 4 a více osob).

Služby:Konečný úklid zdarma, Pronájem kol.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chata Lucie

V chatě jsou 4 ložnice, první s 2 jednolůžky, druhá s dvolůžkem/jednolůžkem a 2 rozkládacími křesly, dva podkovní pokojíčky, každý s rozkládacím křeslem pro 1-2 osoby (tyto 2 pokojíčky jsou zpřístupněny v případě pobytu 4 a více osob nebo na žádost.)

Gastronomie - Chata Lucie

Kuchyň v objektu. Restaurace a obchod do 200 m.

Dostupnost - Chata Lucie

AUTEM:

Teplická dálnice - exit 18 - Nová Ves, v Nové Vsi je Tčko na kterém se dáte vpravo, jedete cca 8 km. Minete cementárnu, motorest Na Cikánce a vpravo ceduli vítejte v Ústeckém kraji a poté malou ceduli Mnetěš 1 km. Zabočíte vpravo (pozor jedná se o ostrou zatáčku). Pojedete cca 1 km, přejete koleje, na křižovatce se dáte vpravo a po 20 m vlevo, jsme prostřední barák č. 38 (nad námi je hospoda).

Pro přesnou trasu navštivte:

http://www.mapy.cz

AUTOBUSEM:

Autobusová stanice Mnetěš se nachází cca 50 metrů od chaty. Zastavují na ní autobusy jedoucí z okolních měst, např. Roudnice nad Labem.

Autobusová stanice Mnetěš, rozc. se nachází cca 2 km od chaty a to na hlavní silnici u dálnice. Zde jezdí autobusy např. z Prahy.

VLAKEM:

Mezi Straškovem a Vraňany jezdí osobní vlak. Vlaková stanice Mnetěš.

Více o jízdních řádech na:

http://www.jizdnirady.cz

Více o chatě:

http://www.chatalucie.eu

Vzdálenost: Praha: 30 minut autem, Obchod: 5 minut chůze, Restaurace: 5 minut chůze, Bazén: 0 km (chata) a plavecký bazén: 8 km, Zastávka autobusu: 2 minuty chůze,

Další informace

V létě a pro pobyt během Nového roku požadujeme min. pobyt 7 nocí. Všechny ceny jsou uvedeny za 6 osob. Každá další osoba 35 EURO/ týdenní jednorázový poplatek. Kreditní karty přijímáme pouze k autorazaci. Na chatě akceptujeme pouze platbu cash. Deposit na možné škody 100€ (200€ Nový rok pobyty), Kouření a zvířata nejsou povoleni, Požadujeme minimální pobyt 3 noci, úklid navíc za poplatek 50€. Topení, dřevo do krbu, uhlí na gril nejsou zahrnuty v ceně.

Ubytování Mnetěš – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Chata Lucie

Mnetěš 38,Mnetěš 41301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: cottage-lucie@hotel.cz

Chata Lucie - galerie

Chata Lucie - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x