Elixír klub ubytování Hora Svaté Kateřiny

Fotografie uživatelů (3)

Elixír klub Elixír klub zobrazit všechny fotografie

Elixír klub

Dolní 130, 43546 Hora Svaté Kateřiny

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Elixír klub ***

Elixír klub je ideální místo k oslavě významného životního jubilea nebo důležité události v rodině jako je svatba.

Stylová jídelna s kapacitou až 40 osob lovecký salónek s kapacitou až 12 osob příjemný lobby bar s kulečníkem s kapacitou až 40 osob malé fitko s posilovací věží, rotopedem, masážní vanou a saunou pro 6 osob čtyři dvoulůžkové a čtyři čtyřlůžkové pokoje s vlastním hygienickým zázemím parkoviště v areálu, uzavřené bránou garáž pro uzamčení kol terasa pro letní grilování velká zahrada pro akce pod širým nebem

Zaslat poptávku

Pokoje - Elixír klub

Každý pokoj má své sociální zařízení a TV.

Gastronomie - Elixír klub

Rádi Vám nabídneme menu pro každou příležitost. Teplou i studenou kuchyni.

Okolí - Elixír klub

Najdete nás ve městě Hora Svaté Kateřiny v Krušných horách. Pohraniční městečko zaujme bohatou historií a zajímavou polohou. Na své si jistě přijdou vyznavači letní i zimní turistiky, běžkaři, lyžaři i cyklisté. Místní příroda mnohé překvapí a velmi rychle vyvrátí představu o zdevastovaném Severu. Mnozí návštěvníci nemohou skrýt překvapení nad úžasnými scenériemi podél cyklostezek či skvěle upravených běžeckých stop. Krušné hory umí překvapit. Přírodou, historií i moderní přítomností. V poslední době stále více lákají návštěvníky. Jak vyznavače aktivního pohybu, tak i romantiky, kteří si zakládají na klidu a pohodě. Jistě se zde nebudete nudit ani Vy. Jen zkuste zadat na Google „Krušné hory“, nebo „Krušné hory na kole“. Zajímavé, že? Přijeďte si naše kopečky vyzkoušet.

Ubytování Hora Svaté Kateřiny – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Elixír klub

Dolní 130,Hora Svaté Kateřiny 43546

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: elixir-klub@hotel.cz

Elixír klub - galerie

Elixír klub - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x