Hotel Prince de Ligne ubytování Teplice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Prince de Ligne

Fotografie uživatelů (18)

Hotel Prince de Ligne Hotel Prince de Ligne Hotel Prince de Ligne zobrazit všechny fotografie

Hotel Prince de Ligne

Zámecké náměstí 136, 41501 Teplice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-prince-de-ligne@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Prince de Ligne ****

Hotel Prince de Ligne se nalézá v centru města Teplice, které je posazeno do příjemné krajiny mezi Českým středohořím a masivem Krušných hor, nedaleko od hranic s Německem. Je to město s bohatou historií evropsky i světově proslulých lázní, město plné parků a fontán i oblíbených restaurací a kaváren. V jedné z nejkrásnějších částí města, v sousedství zámku a dvou kostelů, se nachází i hotel Prince de Ligne, který nabízí návštěvníkům města ubytování s tím nejvyšším komfortem. O vysokém standardu nabízených služeb svědčí mimo jiné i to, že v nedávné minulosti hotel hostil řadu významných osobností z oblasti kultury, sportu i politiky. Hotel Prince de Ligne nabízí ubytování v nadstandardních apartmánech a pokojích. Část pokojů klimatizována. Pro náročné klienty je k dispozici prezidentské apartmá. K vybavení pokojů patří i luxusně zařízené koupelny.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Prince de Ligne

Celková kapacita: 32 pokojů / 57 lůžek. Jednolůžkový pokoj: 7x, Dvoulůžkový pokoj: 21x, Deluxe: 2x Apartmá: 1x, Prezidentské apartmá: 1x.

Gastronomie - Hotel Prince de Ligne

Hotelová restaurace Prince de Ligne nabízí široký výběr české a mezinárodní kuchyně s prvky moderních gastronomických trendů ve velmi příjemném a stylovém prostědí s kvalitní a profesionální obsluhou. Mexická restaurace, která se nalézá v objektu hotelu Prince de Ligne. V příjemně zařízeném interiéru, který navozuje stylovou atmosféru, si můžete vychutnat mexické speciality, které připravujeme podle originálních receptur. Na baru Vám můžeme nabídnout široký výběr tequil a míchaných nápojů.

Ubytování Teplice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Prince de Ligne

Zámecké náměstí 136,Teplice 41501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-prince-de-ligne@hotel.cz

Hotel Prince de Ligne - galerie

Hotel Prince de Ligne - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x