Hotel Paradies ubytování Teplice

Fotografie uživatelů (6)

Hotel Paradies Hotel Paradies Hotel Paradies zobrazit všechny fotografie

Hotel Paradies

Laubeho náměstí 258/4, 41501 Teplice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: paradies@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Paradies ***

Malý hotel rodinného typu se nachází v lázeňské části města Teplice 100 metrů od centra. Budova, ve které se hotel nachází, byla postavena v roce1788 aje významnou kulturní památkou klasicistní architektury. Hotel v roce 2012 změnil provozovatele a jeho interiéry prošly rekonstrukcí.

Bohatá snídaně formou bufetu se podává ve snídaňové místnosti v přízemí hotelu. Nabídka dle snídaňového menu (míchaná vejce, šunka s vejci, vaječná omeleta, párky...), nabídka kávy Segafredo v ceně snídaně.

Parkování na hotelovém parkovišti monitorovaném kamerovým systémem zdarma. Wi-Fi zdarma ve všech prostorách hotelu, domácí mazlíčci zdarma.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Paradies

Nabízíme  12 pokojů - jednolůžkové,  dvoulůžkové pokoje,   apartmány (tiché ložnice s výhledem do zeleně +obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, ledničku, fén, televizi se satelitním příjmem, Wi-Fi.

Gastronomie - Hotel Paradies

Bohatá snídaně formou bufetu se podává ve snídaňové místnosti v přízemí hotelu. Nabídka dle snídaňového menu (míchaná vejce, šunka s vejci, vaječná omeleta, párky...), nabídka kávy Segafredo v ceně snídaně. V hotelu se nachází bar se širokou škálou nápojů. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů, tak aby každý našel to, na co má chuť.

Okolí - Hotel Paradies

v lázeňaské častí města,s výhledem na malé náměstí,v blízkosti nejkrásnější části města.

Dostupnost - Hotel Paradies

Vlakové nádraží - 500m

Autobusová zastávka - 10m

Letiště - 100km

Další informace

Hosté mohou využít vlastního parkoviště,letní terasy. Akceptujeme platbu fakturou,creditními kartami,nebo v hotovosti. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni a jsou u nás zdarma

Máte-li zájem o další ubytování Teplice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Paradies

Laubeho náměstí 258/4,Teplice 41501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: paradies@hotel.cz

Hotel Paradies - galerie

Hotel Paradies - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt