SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion ubytování Teplice

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion **** > SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion

Fotografie uživatelů (18)

SARAYA WELLNESS  Wellness & Penzion SARAYA WELLNESS  Wellness & Penzion SARAYA WELLNESS  Wellness & Penzion zobrazit všechny fotografie

SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion

Spojenecká 868/13, 41501 Teplice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion ***+

Klinika krásy a zdraví zaměřená na léčbu bolesti, preventivní medicínu, detoxikaci, hubnutí přístroji, hydrocolonterapii, wellness a ubytování. Naši fyzioterapeuti a maséři nabízí mnoho druhů masáží a specializované rehabilitační techniky. Kosmetické služby poskytují špičkové odbornice se zdravotnickým vzděláním. Spolupracujeme s renomovanými odborníky v oboru jako je FILORGA PARIS,  PAYOT PARIS,  MARIA GALLAND PARIS, BTL. Specializujeme se na krátkodobé lázeňské a detoxikační pobyty, kde nabízíme ubytovací služby, baleno provoz, infrasaunu, masáže, kosmetiku, manikúru, pedikúru, lymfodrenáže, využití kardiozóny a tělocvičny. Nabízíme víkendový program s hydrocolonterapií - výplachem tlustého střeva sloužící k intenzivní detoxikaci a hubnutí. Nabízíme prostředí vhodné pro klienty vyžadující osobní přístup, relaxaci a odpočinek.

Zaslat poptávku

Pokoje - SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion

Nabízíme ubytování hotelového typu (Velikost pokojů od 25 m2  do 55 m2). Máme 14 pokojů (jedno nebo dvoulůžkové) s TV+sat.+internet-zdarma. Pokoje jsou vkusně zařízené s vlastním sociálním zařízením a koupelnou. Prostory jsou nekuřácké.

Gastronomie - SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion

V penzionu je možnost navštívit restauraci. Nebo formou cateringové služby.

Okolí - SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion

Město Teplice je tradiční lázeňské centrum posazené v údolí pod krušnými horami obklopené parky a jezery. Blízké hory nabízejí možnost lyžování, horské turistiky a cykloturistiky. Raritou města je plavecký areál s léčivou vodou, saunami a párou. Lázně Teplice se specializují na léčbu pohybového ústrojí.Věřím že Vás návštěva města nezklame a odvezete si od nás hezké vzpomínky a zážitky.

Dostupnost - SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion

Autobusové nádraží je vzdáleno 700 m. Vlakové nádraží je vzdáleno 800 m. Zastávka městské hromadné dopravy je 20 m.

Individualně je možné dohodnout transfer z autobusového nebo vlakového nádraží atd.

Ubytování Teplice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion

Spojenecká 868/13,Teplice 41501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: saraya-wellness-penzion@hotel.cz

SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion - galerie

SARAYA WELLNESS Wellness & Penzion - Hodnocení

12x
7x
2x
0x
0x