Ubytování v soukromí Teplice ubytování Teplice

Fotografie uživatelů (12)

Ubytování v soukromí Teplice Ubytování v soukromí Teplice Ubytování v soukromí Teplice zobrazit všechny fotografie

Ubytování v soukromí Teplice

Duchcovská 31/1422, 41501 Teplice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Ubytování v soukromí Teplice

Our accommodation we afford is situated at the corner of an apartment building in the ground floor apartment. The apartment is located on the outskirts of the city center - 300m from the Castle to us. It offers You the availability of the spa town environment - a possibility to take advantage of the spa treatments. A bus stop is 10 meters from the entrance, Castle Garden Railway station 200m. Room types: 1st bedroom - a double bed, a sofa, +2 extra beds , 2nd bedroom – 1 double bed, 1 sofa + 1 extra bed, a living room – 2 single beds and 1 sofa+2 armchairs ,a kitchen- fully equipped(gas stove, microwave, refrigerator, coffee maker, fast. kettle, grinder), a bathroom with a shower/bath, a basin and washing maschine, a toilet, a hall, TV in all rooms. There is also a balcony with stairs leading into the small garden with garden furniture. Heating: gas.

Zaslat poptávku

Pokoje - Ubytování v soukromí Teplice

Do objektu se vstupuje z ulice hlavním vchodem, dále po schodišti do zvýšeného přízemí a první byt na levé straně je apartmán. Vstupními dveřmi a zádveřím se dostaneme do haly (židle, skříň, šatní stěna, zrcadlo, automatická pračka). Z levé části haly se vstupuje do ložnice C (lůžka, křeslo, 3 židle, stůl, obývací stěna, BTV, lampičky). Napravo se nachází postupně sociální zařízení (samostatné WC - umyvadlo, koupelna - vana, umyvadlo, zrcadlo, infrazářič), kuchyně (stůl, židle, lednice). Proti hlavnímu vchodu jsou dveře do ložnice A (lůžka, noční stolky, 2 křesla, konferenční stolek, kamna, skříň, lampičky, klimatizace, BTV), která je průchozí do obytné místnosti (lůžko, válenda, sedací souprava, stůl, 3 židle, skříň, BTV). Do obytné místnosti je možné vstoupit i z kuchyně. Z obytné místnosti je možné přes balkon a malou zatravněnou předzahrádku vyjít na ulici.

Okolí - Ubytování v soukromí Teplice

Lázeňské město Teplice leží na úpatí Krušných hor a Českého středohoří . Panorama Teplic patří k jednomu z nejznámějších turistických destinací : Komáří vížka, Bouřňák, Cínovec, Milešovka Doubravka- místní kopec . Lázně Teplice jsou kulturní a zotavují. Nejčastější turistické vlaky:.. Teplice - Moldava (Krušné hory, Forest Gate stanice) a Teplice - Lovosice (České středohoří - nádraží Zámecká zahrada) centrum zimních sportů jsou k dispozici také městskou hromadnou dopravou, autobus, vlak (např., Mikulov, Telnice, Altenberg!) V lázních je možno absolvovat jednotlivé lázeňské procedury. V létě turistika a cykloturistika do okolních hor, pro koupání jezero Barbora. V zimě jsou lyžařská střediska přístupná MHD, autobusem, vlakem či vl. autem .Nejbližší lyž. vlek 10km, lyžařské středisko 10km, běžecké tratě 15km. Plavecká hala 2km, sauna 2km, solárium 200m, půjčovna kol 10km, půjčovna lodí 500m.

Dostupnost - Ubytování v soukromí Teplice

Bezproblémový přístup od nedaleké E55, zastávka městské dopravy před domem BUS - 100m, zastávka dráhy 150m, nádraží 2500m.

Další informace

a.) Ubytování: Domácí zvíře je povoleno, kouření také v určitých místnostech. Ložní prádlo a ručníky jsou součástí služeb. Možnost zapůjčení dětské postýlky, výše poplatku závisí na délce pobytu (100 Kč/den nebo zdarma). Majitel může požadovat vratnou kauci až ve výši 6 000 Kč. Nejbližší restaurace 30m, obchod 50m. Možnost parkování v prostorné boční ulici pod okny. Úklid objektu je v ceně. b.) Příroda a aktivity: V okolí Teplic je příroda, která nabízí prostor pro nesčetné sportovní a adrenalinové zážitky. Pro zajímavost se můžete podívat na níže uvedený internetový odkaz. http://www.hotrock.cz/13-adrenalinove-zazitky

Vyberte si nabídky ubytování Teplice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Ubytování v soukromí Teplice

Duchcovská 31/1422,Teplice 41501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ubytovani-v-soukromi-teplice@hotel.cz

Ubytování v soukromí Teplice - galerie

Ubytování v soukromí Teplice - Hodnocení

1x
1x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt