Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem ubytování Ústí nad Labem

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Fotografie uživatelů (14)

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem zobrazit všechny fotografie

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Špitálské náměstí 3517/1a, 40001 Ústí nad Labem

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: clarion-congress@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem ****

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem představuje zcela nový moderní business hotel, který svým hostům nabídne všestranný komfort, širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu a individuální přístup.
Díky kvalitním službám a zcela unikátnímu spojení s víceúčelovým zázemím přilehlého komplexu představuje Clarion ojedinělý projekt a zároveň ideální volbu pro Váš pobyt v Ústeckém kraji.

Zaslat poptávku

Pokoje - Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Hotel disponuje zcela vybavenými 80 pokoji a 3 junior suites s vlastní koupelnou. Všechny pokoje jsou vybavené čajem, kávou, minibarem, žehličkou a žehlicím prknem. K dispozici je také elektronická bezpečnostní schránka, satelitní TV s plochou obrazovkou a telefon. V prostorné koupelně najdete vysoušeč vlasů a toaletní potřeby.

Gastronomie - Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Hotelová restaurace Benada s příjemným výhledem do vnitřního parteru nabídne hotelovým hostům i široké veřejnosti speciality moderní domácí a mezinárodní gastronomie.

Dostupnost - Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Hotel leží v těsné blízkosti centra města, na rohu ulic Moskevská a Masarykova, které tvoří dopravní tepnu Ústí nad Labem a hlavní spojnici navazující na městský obchvat a dálnici D8. Hotel je orientován směrem k parkové zóně Sadů Bedřicha Smetany.

Ubytování Ústí nad Labem – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem

Špitálské náměstí 3517/1a,Ústí nad Labem 40001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: clarion-congress@hotel.cz

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem - galerie

Clarion Congress Hotel Ústí nad Labem - Hodnocení

31x
3x
0x
0x
0x