Pivovar Hotel Na Rychtě ubytování Ústí nad Labem

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Pivovar Hotel Na Rychtě

Fotografie uživatelů (29)

Pivovar Hotel Na Rychtě Pivovar Hotel Na Rychtě Pivovar Hotel Na Rychtě zobrazit všechny fotografie

Pivovar Hotel Na Rychtě

Klášterní 9, 40001 Ústí nad Labem

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: pivovar-hotel-na-rychte@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pivovar Hotel Na Rychtě ***

Pivovar Hotel Na Rychtě se nachází v samém centru měta Ústí nad Labem v těsném sousedství historických památek i nového nákupní centra Forum. Celý komplex tvoří hotel, restaurace a pivovar, který vyrábí až 6 druhů piv.

Hotel nabízí jedno a dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, plazmovou TV, připojení k internetu (Wifi). V celém komplexu je výtah. Domácí mazlíčci nejsou překážkou. Stravování je zajišťováno ve vlastní restauraci, kde je možnost výběru snídaní, polopenze či plné penze. Kuchyně nabízí menu, které je spojením tradiční české kuchyně i specialit nejen k pivu. Výroba piva probíhá ve sklepení objektu s možností exkurze a ochutnávky.

Ubytovaní hosté mohou využít možnost ZDARMA konzumaci našeho piva při opakované návštěvě NEBO místo čerpání 10% slevy neomezeně po celou dobu jejich pobytu.

Hotel se nachází v blízkosti Labské cyklostezky a nabízí vlastní Cyklopoint pro cyklisty na úschovu kol, usušení či drobné opravy. Celý hotel je bezbariérový. Součástí hotelu je hotelové parkoviště přímo před budovou.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pivovar Hotel Na Rychtě

Naše pokoje nabízí hotelové ubytování  kategorie STANDARD*** v celkové kapacitě 27 lůžek. Nabízíme 3 jednolůžkové pokoje a 12 dvoulůžkových pokojů. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a plazmovou TV s možností připojení na internet (Wifi). Nabízíme i kompletně vybavený bezbariérový pokoj.

Na každého nového hosta čeká v pokoji při příjezdu láhev minerální vody. V celém objektu je výtah.

Nástup na pokoj je možný od 14:00 hodin, po předchozí domluvě dříve, až do půlnoci. Pokoj je nutné vyklidit nejpozději do 10:00 hodin v den odjezdu. 

Recepce hotelu je otevřená od 6:30 do 21:00 hodin.

Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Je možné zapůjčit dětskou postýlku pro dítě do 3 let.

Gastronomie - Pivovar Hotel Na Rychtě

Restaurace s atmosférou tradiční české pivnice nabízí 130 míst k sezení, v sezóně prostornou zahrádku a  nekuřácký prostor pro 25 - 30 osob, který je oddělen samostatně jako vedlejší místnost.
Hlavní dominantou restaurace jsou pivní varny, ze kterých se stáčí místní pivo Mazel a další.

Restaurace nabízí jídelní menu, které je kombinací tradiční české kuchyně i originálních specialit nejen k pivu.  Součástí menu je i nabídka snídaní a aktuální denní obědové menu. Naše restaurace je držitelem certifikátu Czech Specials, který potvrzuje velmi kvalitní gastronomie. Každý třetí týden v měsíci nabízíme speciální gastro menu.

Prostory restaurace nabízí  sledování sportovních přenosů na velkoformátové kvalitě nebo  využití pro taneční zábavu! Prostory restaurace lze využít i pro privátní akci, oslavu, svatbu.

Okolí - Pivovar Hotel Na Rychtě

Pivovar Hotel Na Rychtě se nachazí 100m od centrálního náměstí - Mírového náměstí s veškerou občanskou vybaveností, informačním centrem, bankami a obchody. Ve 100m vzdáleném OC Forum je výchozí bod lanovky na Větruši - letní zámeček s vyhlídkovou restaurací. Vedle hotelu jsou i dva nejstarší zajímavé a populární kostely - barokní sv.Vojtěch a gotický kostel Nanebevzetí Panny Marie, který má věž vychýlenou o cca 2m od bombardování města z r.1945.

Dostupnost - Pivovar Hotel Na Rychtě

Téměř všechny místní autobusové a trolejbusové linky. Vlakové i autobusové nádraží do 200 m od hotelu.

Další informace

Pravidelné denní obědové menu od pondělí do pátku a další na víkend. Každý třetí týden v měsíci probíhá gastrotýden se speciálním menu na aktuální téma (dle ročního období, svátků, zvyků aj.). Součástí stálého jídelního lístku je  Speciální nabídka, která oráží sezónní jídla a speciality. Pravidelně na jaře - v květnu - probíhá na sousedním Kostelním náměstí pivní jarmark s ochutnávkou piv a zábavou. Každou první sobotu v září pořádá Pivovar Hotel Na Rychtě běh pro celou rodinu - Rychtářská 12 km v nedalekém cyklokempu Loděnice.

Ubytování Ústí nad Labem – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Pivovar Hotel Na Rychtě

Klášterní 9,Ústí nad Labem 40001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pivovar-hotel-na-rychte@hotel.cz

Pivovar Hotel Na Rychtě - galerie

Pivovar Hotel Na Rychtě - Hodnocení

7x
2x
0x
0x
0x