Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE ubytování Herálec

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ***** > Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE

Fotografie uživatelů (55)

Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE zobrazit všechny fotografie

Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE

Herálec 1, 58255 Herálec

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: chateau-heralec@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE *****

Přímo na zámku je celé jižní křídlo věnované Vašemu odpočinku a péči o zdraví. Zde se také nachází první certifikované Spa by L'OCCITANE v České republice.

Pod původními středověkými klenbami s mozaikou se stříbrnými odlesky je umístěn plavecký bazén s komorním odpočinkovým prostorem. K oddechu jsou k dispozici lavice s pohodlnými poduškami v okenních výklencích. Nabízíme prostornou finskou saunu, bylinkovou švédskou saunu i pročišťující parní lázeň. K dispozici jsou odborné služby fyzioterapeuta. Vířivá vana v soukromí zámecké věže poskytuje diskrétní odpočinek. Těm, kteří raději relaxují aktivně, patří zámecké fitness s nejmodernějším vybavením. V Hotelu je možno využít i golfový simulátor nebo si zapůjčit zámecký kabriolet. V zimě si můžete užít bruslení ve dvoře paláce a v létě si zaplavat v opuštěném zatopeném lomu. Zorganizovat lze i jízdy na koni a let balónem nebo vrtulníkem. K dispozici jsou k zapůjčení nordic walking hůlky, horská kola, v zimě i vybavení na běžky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE

V hotelu se nachází nádherných 19 pokojů a apartmá. Jejich společným jmenovatelem je luxus z prostoru, který mají hosté k dispozici. Nejmenší jednolůžkový pokoj má výměru 31 m2, DBL a Suites 50 – 80 m2 , prezidentské a královské apartmá se rozkládají na rozloze 139m2. V pokojích se na stěnách nachází zvětšené repliky historických obrazů. Všechny pokoje mají moderní koupelnu s měkkými župany a pantoflemi, TV s plochou obrazovkou, minibar a příslušenství pro přípravu čaje a kávy. Je možno si vybrat dle vlastních individuálních potřeb z řady vysoce kvalitních péřových, antialergických či anatomicky tvarovaných polštářů z líné pěny, komfort spaní doplňují zámecké matrace o tloušťce 20 cm s možností výběru tvrdé a měkké strany, všechny postele jsou v nestandartní délce 210 cm.

Gastronomie - Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE

Zámecká hotelová restaurace Honoria podává gurmánské pokrmy české a mezinárodní kuchyně. Jídelní lístek charakterizují čerstvé suroviny od převážně místních dodavatelů. Pozoruhodná je i sbírka nejlepších Bordeaux vín v zámeckém sklípku, všechny nápoje jsou na Chateau Herálec podávané v originálním ručně vyráběném skle.

Hosté si navíc můžou objednat lahůdky ze zámecké kuchyně a s piknikovým košem strávit hezké chvíle v nádherně zrevitalizovaném anglickém parku.

Dostupnost - Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE

Zámecký hotel Chateau Herálec leží ve stejnojmenné vesnici vzdálené jen 7km od dálnice D1, EXIT 90 Humpolec nebo 104 Větrný Jeníkov.

Máte-li zájem o další ubytování Herálec, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE

Herálec 1,Herálec 58255

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chateau-heralec@hotel.cz

Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE - galerie

Chateau Herálec & Spa by L'OCCITANE - Hodnocení

3x
0x
0x
0x
0x