HOTEL KOUTY ubytování Ledeč nad Sázavou

Fotografie uživatelů (10)

HOTEL KOUTY HOTEL KOUTY HOTEL KOUTY zobrazit všechny fotografie

HOTEL KOUTY

Rejčkov 20, 58401 Ledeč nad Sázavou

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-kouty@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL KOUTY ***

Hotel Kouty je rodinného typu se a nachází se v čisté přírodní oblasti Českomoravské vrchoviny nedaleko Ledče nad Sázavou. Dojezdová vzdálenost z centra Prahy je zhruba 85 km, tedy přibližně hodinu jízdy po D1 směrem na Brno.

Hotel nabízí 57 lůžek ve vybavených dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Součástí hotelu je velká restaurace a venkovní posezení s grilem. Pro romanticky založené návštěvníky je připraveno 6 chatek (36 lůžek) v malebném lesním prostředí. Hotel je možné využít pro firemní akce, školení, semináře, kongresy, školy v přírodě, sportovní akce, soustředění, turnaje atd. Stejně tak firemní večírky, rodinné oslavy a svatby. Kvalifikovaný personál je Vám ochoten splnit Vaše přání a požadavky a těší se na Vaši návštěvu. 

Hotel disponuje prostory  pro konání seminářů, školení, jazykových kursů, večírků, rodinných oslav, škol v přírodě a jiných akcí samostatnou konferenční místnost pro cca 30 osob.

Dále nabízí  k využití samostatnou oddělenou místnost v restauraci pro dalších 30 osob, případně využít restaurační místnost pro 90 osob.

Konferenční místnost  je samozřejmě vybavena flipcharty a dataprojektorem.Ve všech prostorách hotelu je funkční Wifi spojení.

Zaslat poptávku

Gastronomie - HOTEL KOUTY

Restaurace nabízí posezení ve velmi příjemném prostředí s výhledem do lesa, kde se Vám budeme snažit připravit kvalitní jídla a nápoje z výběru jídel uvedených na denním restauračním jídelním a nápojovém lístku jak pro individuální posezení, tak jednotná menu pro skupiny. Na základě předchozí dohody jsme schopni Vám připravit grilování jehněčího,vepřového a kuřecího masa, pečené sele, případně, jehněte na venkovním grilu nebo kvalitní raut z uvedené nabídky pokrmů a to jak ve venkovním prostoru na terase restaurace, tak ve vnitřním prostoru

Máte-li zájem o další ubytování Ledeč nad Sázavou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL KOUTY

Rejčkov 20,Ledeč nad Sázavou 58401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-kouty@hotel.cz

HOTEL KOUTY - galerie

HOTEL KOUTY - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x