B2B Cafe Restaurant ubytování Jihlava

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > B2B Cafe Restaurant

Fotografie uživatelů (12)

B2B Cafe Restaurant B2B Cafe Restaurant B2B Cafe Restaurant zobrazit všechny fotografie

B2B Cafe Restaurant

Kollárova 5481/1a, 58601 Jihlava

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

B2B Cafe Restaurant ****

Pokud hledáte kvalitní ubytování v Jihlavě, jste na správném místě. Rádi bychom vám zde představili B2B aparmány v klidném prostředí. B2B apartmány nabízí ubytování v Jihlavě s přístupem pro tělesně postižené, kde důraz je kladen na vysoký standard a design všech pokojů. Pokoje jsou navrženy tak, aby příhodně spojovaly jak potřebnou funkčnost, tak nejvyšší komfort díky oddělené ložnici od společenské části, bussines části pro Vaši práci nebo obsluhu B2B Cafe Restauntu v apartmánu.

B2B apartmány jsou zcela nekuřácké, vybavené prostornou koupelnou, toaletou, vysoušečem vlasů, vanou, LCD televizorem, minibarem, vysokorychlostním internetovým připojením. 
V každém pokoji se snoubí nejvyšší komfort s nejvyšší funkčností.

B2B Aparmány se nachází cca30 metrů od zastávky MHD. Trolejbusové linky Vás dopraví kamkoliv ve městě. Centrum města 8 minut.

V poznámce rezervační formuláře prosím uvádějte, zda budete chtít manželskou postel, nebo oddělená lůžka!

Dítě do 2 let má dětskou přistýlku na pokoji zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - B2B Cafe Restaurant

B2B apartmány jsou zcela nekuřácké, vybavené prostornou koupelnou, toaletou, vysoušečem vlasů, vanou, LCD televizorem, minibarem, vysokorychlostním internetovým připojením. V každém pokoji se snoubí nejvyšší komfort s nejvyšší funkčností.

Gastronomie - B2B Cafe Restaurant

Součástí B2B Apartmánu je také B2B cafe restaurant. 

Ojedinělá restaurace a kavárna v regionu díky přísnému přístupu k práci a vstřícnému přístupu ke klientům.Čistá restaurace plná dobré nálady a spokojených hostů, kteří se k nám rádi vracejí a nešetří chválou za příjemně strávený čas. Restaurace zaměřující se na speciality asijské kuchyně a delikatesy středomoří.

TAPAS

Nabízíme Vám vždy v pondělí, úterý, čtvrtek a sobotu Tapas včetně středomořských delikates.

SUSHI

Každou středu a pátek nabízíme sushi včetně pokrmů asijské kuchyně.

Navštivte B2B Cafe Restaurant a poznejte, že pravá gastronomie se odvíjí od přístupu lidí s těmi nejvyššími nároky na věci které dělají.

Okolí - B2B Cafe Restaurant

B2B Aparmán se nachází ve velice klidném místě. Pro Váš odpočinek je ideálním místem ve městě a skvělým výchozím bodem pro vyražení za zábavou. V blízkosti Hlavního vlakového nádraží a v těsné blízkosti MHD. Vždy však mimo bezprostřední blízkosti pro Váš klid a odpočinek.

Dostupnost - B2B Cafe Restaurant

B2B Apartmány se nachází v blízkosti hlavního vlakového nádraží cca 300 metrů. MHD 20 metrů. Výjezd z města směrem na dálnici D1 do 2 minut automobilem.

Další informace

Otevírací doba restaurace: 

PO-PÁ: 11-22:00

SO: 16-22:00

Neděle: ZAVŘENO

Ubytování Jihlava – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

B2B Cafe Restaurant

Kollárova 5481/1a,Jihlava 58601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: b2b-apartman@hotel.cz

B2B Cafe Restaurant - galerie

B2B Cafe Restaurant - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x