Penzion Dena ubytování Jihlava

Fotografie uživatelů (15)

Penzion Dena Penzion Dena Penzion Dena zobrazit všechny fotografie

Penzion Dena

Fibichova 4731/28, 58601 Jihlava

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Dena ***

Penzion má výhodnou polohu, neboť je pouze pět minut chůze od hlavního Masarykova náměstí a tři minuty od největšího obchodně - zábavného centra na Vysočině CITY PARK Jihlava. V nedalekém sousedství penzionu, jen 10 minut chůze, naleznete jihlavskou zoologickou zahradu.

Ubytování v rodinném penzionu je zajišťováno v sedmi pokojích s celkovou kapacitou 16 lůžek, s možností 6 přistýlek či několika postýlek pro děti. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, lednicí, televizí se satelitem a připojením na internet. Penzion a každý z jeho pokojů je originálně architektonicky navržen. Dva pokoje mají diskrétní vstup přímo z ulice. Celý penzion je pokryt Wi-Fi signálem. Součástí moderně vybaveného penzionu je vlastní kavárna - cukrárna s dětským koutkem.

V letních měsících je hostům k dispozici předzahrádka s dětskou horolezeckou stěnou a pískoviště. K ubytování se snídaní je možné na přání poskytnout i obědy a večeře.
Ve dvou pokojích je k dispozici kuchyňská linka. Před penzionem se nachází parkoviště pro hosty. Ubytování v penzionu je vhodné pro individuální turisty, rodiny s dětmi i obchodní klientelu. Rodinný penzion Dena také nabízí romantické a rodinné pobytové balíčky.
Kromě ubytování v Jihlavě pořádáme i rodinné či firemní oslavy.

Zaslat poptávku

Ubytování Jihlava – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Dena

Fibichova 4731/28,Jihlava 58601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-dena@hotel.cz

Penzion Dena - galerie

Penzion Dena - Hodnocení

12x
2x
0x
0x
0x