Penzion U Pelejových ubytování Nová Říše

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion U Pelejových

Fotografie uživatelů (9)

Penzion U Pelejových Penzion U Pelejových Penzion U Pelejových zobrazit všechny fotografie

Penzion U Pelejových

U Pelejových 127 , 58865 Nová Říše

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-u-pelejovych@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion U Pelejových ***

Penzion U Pelejových, ideální místo pro rodinnou dovolenou, vznikl po kompletní rekonstrukci bývalé stodoly a dnes nabízí ubytování ve čtyřech útulných pokojíčcích. V našem penzionu najdou pohodlí rodiny s dětmi, turisté, milovníci přírody, aktivního trávení volného času, ale i jedinci toužící po klidu, vůni lesa a zpěvu ptáků. Pro ty, kteří touží po spojení s okolním světem je k dispozici neomezený přístup k wi-fi síti.

Penzion U Pelejových se nachází na okraji střediskové obce Nová Říše. V místní části zvané U Pelejových, v turistických mapách můžete najít rovněž označení Na Pazderně nebo Píšův mlýn. Všechna tato místní označení jsou spjata s jedním místem a významově odráží vývoj, kterým prošlo toto malebné místo v jiční části Českomoravské vrchoviny. V obci jsou k dispozici tři prodejny potravin, dvě restaurace, autobusové spojení a mnoho krásných míst pro výlety pěšky i na kole.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion U Pelejových

Rodinný penzion U Pelejových nabízí ubytování ve čtyřech zbrusu nových, kompletně vybavených pokojích, ke kterým patří i sociální zázemí (WC, umyvadlo, sprchový kout nebo vana), lůžkoviny a ručníky jsou při Vašem ubytování samozřejmostí. Součástí penzionu je i společenská místnost s oddělenou, vybavenou kuchyňkou a půjčovna kol. Při Vašem pobytu Vám rádi poradíme s tipy na výlety. Na penzionu nechybí ani knihovna, iformační materiály o okolí, mapy a společnenské hry.

Tobolka: dvoulůžkový, bezbarierový pokoj s možností přistýlky a přímým vstupem na venkovní terasu. Součástí pokoje je koupelnou s vanou. Jediná vana v našem penzionu

Kvítek: prostorný třílůžkový pokoj v podkroví penzionu s možností přístýlky. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem. Ideální pro rodiny s dětmi.

Kořínek: dvoulůžkový bezbariérový pokoj, ve kterém každý najde dostatek stínu. Z pokoje je možný vstup k posezení pod terasou. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem.

Bavlnka: největší pokoj našeho penzionu, najdete zde čtyři lůžka, koupelnu se sprchovým koutem a vstup na terasu. Ideální pro větší rodiny s dětmi, pokoj se nachází v podkroví penzionu.

Vyberte si nabídky ubytování Nová Říše. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion U Pelejových

U Pelejových 127 ,Nová Říše 58865

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-u-pelejovych@hotel.cz

Penzion U Pelejových - galerie

Penzion U Pelejových - Hodnocení

10x
0x
0x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz