Zámecký Hotel Třešť ubytování Třešť

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Zámecký Hotel Třešť

Fotografie uživatelů (15)

Zámecký Hotel Třešť Zámecký Hotel Třešť Zámecký Hotel Třešť zobrazit všechny fotografie

Zámecký Hotel Třešť

Dr. Richtra 234/6, 58901 Třešť

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Zámecký Hotel Třešť ***+

Zámecký hotel Třešť***Superior patří k vyhledávaným turistickým cílům kraje Vysočina. Nachází se v malebné lokalitě Třešťských vrchů asi 19 km od krajského města Jihlava a je situován v malebném prostředí přírodního lesoparku. Rozsáhlé ubytovací kapacity s kvalitním zázemím zámeckého hotelu jsou vhodné prostředí pro letní i zimní rekreaci, pořádání společenských a kulturních akcí, svateb, firemním večírků, oslav jubileí, relaxačních wellness víkendů. Hotel je vhodný i pro rekreace osob s celiakií či Duhringovou dermatitidou a to díky získání certifikátu ,,Vaříme bez lepku,,.

Hotel nabízí ubytování jak v hlavní zámecké budově, tak v přilehlé nově zrekonstruované dependanci, která nabízí několik bezbariérových pokojů. Hosté mohou využít zámeckou jídelnu, restauraci a přilehlé salonky. V letních měsících lze příjemně posedět na zahrádce v nádvoří zámku, v zimních měsících zase u krbu v útulném prostředí zámecké jídelny. Kromě návštěvníků konferencí či firemních akcí využívají ubytování v našem zámeckém hotelu také hosté, kteří hledají příjemné prostředí, nádhernou přírodu a klid k relaxaci. Celý zámecký areál včetně 16ha anglického parku lze využít nejen k rekreaci, ale i k outdoorovým aktivitám a teambuildingovým akcím. Aktivní vyžití umožňují sportovní zařízení - hřiště na minigolf, pétanque, míčové hry a malou kopanou, zámecké posilovna, šipky, stolní tenis, ruské kuželky. Novinkou letošního roku je nově otevřená multifunkční krytá hala o rozměrech 16 x 35 metrů, která slouží k pořádání společenských akcí, výstav, ale také k soutěžení v šlapacích kárách ,,Pedal - GO Karts" a dalším. Relaxaci a odpočinek zaručuje zámecké miniwellness s parní lázní, vířivým bazénkem či infrasaunou, kosmetický salón a masáže.

Zaslat poptávku

Pokoje - Zámecký Hotel Třešť

Zámecký hotel Třešť nabízí ubytování pro 105 osob ve 20 jednolůžkových pokojích, 29 dvoulůžkových pokojích, 7 třílůžkových pokojích a 3 Apartmánech.

Vybavení pokojů: Dětská postýlka, Koupelna se sprchou, Lednička, Minibar, Připojení k internetu, kabelová TV, Telefon, WC

Gastronomie - Zámecký Hotel Třešť

Zámecká restaurace nabízí pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Restaurace je otevřená každý den od 10:00 - 22:00 hodin.

Okolí - Zámecký Hotel Třešť

Zámecký hotel Třešť***Superior je velice vhodný pro letní i zimní prázdninové, nebo víkendové pobyty rodin s dětmi. Rozlehlý lesopark, dětské hřiště, dětský koutek, hřiště na malou kopanou a volejbal, pétanque a minigolf umožňují rodinám s dětmi široké rekreační vyžití. Ideální jsou též cyklistické i turistické stezky vedoucí přímo od zámku do mnoha krásných koutů okolní přírody Vysočiny. Rodiče si mohou odpočinout při masážích všeho druhu a využít naše nově rozšířené miniwellness o vířivou vanu a infrasaunu. Nordic Walking procházky a mnoho dalších aktivit. Novinkou letošního roku jsou šlapací káry ,,Pedal Go - Karts", na kterých se můžete projet nejen na závodní dráze v kryté hale, ale i v zámeckém parku.

Ubytování Třešť – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Zámecký Hotel Třešť

Dr. Richtra 234/6,Třešť 58901

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: zamecky-hotel-trest@hotel.cz

Zámecký Hotel Třešť - galerie

Zámecký Hotel Třešť - Hodnocení

0x
1x
0x
0x
0x