Samota Vlčí hory ubytování Bystrá

Fotografie uživatelů (6)

Samota Vlčí hory Samota Vlčí hory Samota Vlčí hory zobrazit všechny fotografie

Samota Vlčí hory

Bystrá 27, 39601 Bystrá

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: samota-vlci-hory@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Samota Vlčí hory

Chalupa se nachází 5km od města Humpolec, v blízkosti vesnice Bystrá. Adresa je Bystrá 27. Chalupa má celkovou kapacitu 20 lůžek. Tyto lůžka jsou rozdělana do 7 pokojů. Topí se tuhými palivy v krbových kamnech. Společenská místnost je s krbovými kamny a televizí. V objektu jsou tři kuchyně, dvě koupely a pět záchodů. Za domem je velká zahrada s možností sportovního vyžití (fotbal, nohejbal,volejbal) a ohniště s grilem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Samota Vlčí hory

Pokoje v přízemí jsou dva. Společenská místnost s kuchyňkou, ve které je vařič, varná konvice, lednice a nádobí, televizí a krbovými kamny, v druhé místnosti jsou kamna a 4 lůžka. První patro je rozděleno na dva byty kde v každém bytě je obývák s možností 2-3lůžek, ložnice s 2lůžky, koupelna se sprchovým koutem záchodem a toaletou a kuchyňka se spodrákem, troubou, lednicí, umyvadlem a nádobím. V podkroví jsou dva velké pokoje s malou koupelnou, pokoje jsou vybaveny postelemi v každém pokoji je 5 lůžek. V koupelnách je toaleta a umyvadlo. 

Gastronomie - Samota Vlčí hory

Na chalupě lze vařit v kuchyních nebo grilování na ohništi v zahradě. Nejbližší restaurace je v v 5 km vzdáleném Humpolci.

Okolí - Samota Vlčí hory

V těsné blízkosti chalupy se rozprostírají lesy a louky uzemí, které se nazývá Vlčí hory. V okruhu 5km je mnoho přírodních krás, potoků, které meandrují v udolích, rybníků, které jsou skryté v lesích a jejichž voda je čistá a plná ryb. Od sprna jsou ve zdejších lesích houbařské žně.

Dostupnost - Samota Vlčí hory

Dálnice D1 umožňuje sjezd v Humpolci odkud je to na chalupu asi 5km. K chalupě vede zpevněná polní cesta a dojezd až k ní je možný v jakémkoliv ročním období. 

Ubytování Bystrá – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Samota Vlčí hory

Bystrá 27,Bystrá 39601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: samota-vlci-hory@hotel.cz

Samota Vlčí hory - galerie

Samota Vlčí hory - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x