Resort Johanka ubytování Kamenice nad Lipou

Fotografie uživatelů (25)

Resort Johanka Resort Johanka Resort Johanka zobrazit všechny fotografie

Resort Johanka

Johanka 28, 39470 Kamenice nad Lipou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Resort Johanka

Resort Johanka se nachází 2 km od Kamenice nad Lipou v klidné a zajímavé lokalitě. Areál resortu nabízí komfortní ubytování, chutné i zdravé stravování s širokou nabídkou vín a vynikající odpočinek ve wellness centru. K dispozici jsou 4 dvoulůžkové pokoje, 2 čtyřlůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje s možným propojením, 1 bezbariérový dvoulůžkový pokoj a 1 třílůžkový apartmán s možností dvou přistýlek. Ve Spa zóně mohou naši hosté využívat například whirlpool vanu pro 7 osob, parní lázeň, finskou a vario saunu, kneipův chodník nebo horkou lázeň v dřevěném venkovním sudu. Nabízíme také kvalitní wellness procedury a nejrůznější druhy masáží.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Resort Johanka

Součástí vybavení pokojů je TV s plochou obrazovkou, pracovní stůl, židle, úložné prostory, telefon, minibar, trezor. V pokojích mohou hosté využít též rychlovarnou sadu s nabídkou čajů a kávovar na kapsle. Koupelny s podlahovým vytápěním jsou vybaveny fénem a hotelovou kosmetikou.

Gastronomie - Resort Johanka

Restaurace Johanka nabízí svým návštěvníkům pestrou škálu pokrmů z čerstvých surovin, domácí dezerty, kvalitní vína i výbornou kávu.

Dostupnost - Resort Johanka

Resort se nachází 2 km od Kamenice nad Lipou, v klidném prostředí, uprostřed lesů. Dobrá dopravní dostupnost, možnost bezpečného parkování přímo v resortu.

Další informace

Tipy na výlety: Zámek Kamenice nad Lipou, Zámek Jindřichův Hradec, Hrad Kámen, Muzeum rekordů a kuriozit - Pelhřimov, jízda parním vlakem z Kamenice nad Lipou, zámek Červená Lhota a další.

Ubytování Kamenice nad Lipou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Resort Johanka

Johanka 28,Kamenice nad Lipou 39470

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Resort Johanka - galerie

Resort Johanka - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x