Hotel Monaco ubytování Náměšť nad Oslavou

Fotografie uživatelů (9)

Hotel Monaco Hotel Monaco Hotel Monaco zobrazit všechny fotografie

Hotel Monaco

Husova 578, 67571 Náměšť nad Oslavou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Monaco ***

Ubytování v Náměšti nad Oslavou v hotelu Monaco je dobře přístupné z dálnice D1 - 30 minut jízdy od Brna a 15 minut od Třebíče.

Monaco hotel, ubytování Náměšť nad Oslavou nabízí tyto služby: Otevřené a osvětlené parkoviště, terasa, připojení k internetu, vstup domácích zvířat povolen. Sál s kapacitou 80 míst vhodný pro různé příležitosti jako semináře, konference, firemní schůzky atd.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Monaco

K dispozici je 14 dvoulůžkových, 2 třílůžkové a 2 čtyřlůžkové pokoje a apartmá. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, SAT a kabelovou TV, telefonem, připojením k internetu, některé pokoje mají balkón.

Gastronomie - Hotel Monaco

Stravování je zajištěno v restauraci s kapacitou 80 míst, k dispozici také krytá letní terasa se 40 místy.

Noční bar s diskotékou. Restaurace nabízí mimo jiné i vegetariánskou kuchyni a dietní jídla.

Okolí - Hotel Monaco

Krásný renesanční zámek na místě bývalého hradu - prohlídky mimo pondělí, možnost lovu vysoké zvěře v zámecké oboře. Folkové prázdniny v cervenci -nabízí mnoho hudby i výstavy.

Koupání, rybolov - rybník Rathan, přehradní nádrž Vícenický Žleb, vodní dílo Dalešice - oblíbené místo rekreace, nejznámější je Hartvíkovická pláž, půl kilometru od obce Hartvíkovice, s travnatým, částečně zalesněným břehem. Podél levého břehu vede turistická stezka s výhledem na horní Dalešickou a dolní vyrovnávací nádrž Mohelno.

Dostupnost - Hotel Monaco

.

Další informace

.

Máte-li zájem o další ubytování Náměšť nad Oslavou, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Monaco

Husova 578,Náměšť nad Oslavou 67571

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Monaco - galerie

Hotel Monaco - Hodnocení

5x
4x
3x
0x
1x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 73%

  • Anonym

    Personál je zároveň obsluha v restauraci - hospodě, která je součástí hotelu. Zde je i snídaně. Hotel je vhodný spíše na přespání, než na trávení dovolené.

  • Jarosław Ławniczak

    Wszystko ok.

  • Josef Dvořák

    Bylo to velmi super.Příjemné prostředí solidní personál.Ale objevili se zde věci jenž mně znepokojili...Extra se o pokoje zdřejmně nestarají.Smetíčko na koberci, trošku prachu zbývá, popraskané zdivo, oťukaný nábytek a pokuď někdo před vámi z pokoje odcizí můžete z toho míti potíže vy.Tříhvězdičkové třídě moc extra neodpovídá a cena vzhledem ke stavu pokojů a jejich vybavení trošičku nadstandartní.Tak že k velmi milému a příjemnému pobytu pokažená imič důstojnost a osobní čest.No ale kdo jsme dokonalý?Přeji tedy hotelu Monaco štěstí,úspěch, brzké napravení ať jim jde při nápravě vše od ruky a aby k hostům zejména těm s mentální vadou objevili více lidskosti a porozumění.