Penzion Grasel ubytování Nové Syrovice

Fotografie uživatelů (36)

Penzion Grasel Penzion Grasel Penzion Grasel zobrazit všechny fotografie

Penzion Grasel

Nové Syrovice 141, 67541 Nové Syrovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Grasel ***

Penzion U Tesařů byl v roce 2012 celý zrekonstruován. Nabízíme Vám nově vybavené pokoje se sociálním zařízení v 1lůžkovém, 2 lůžkovém pokoji s přistýlkou,            3 lůžkovém pokoji, 4lůžkovém a 5lůžkovém pokoji.  Vybavení - televizor, wifi, trezor, lednice. Dále nabízíme úschovnu kol. Můžete vyzkoušet i vyhřívaný krytý bazén s protipéroudem. Dále Vás zveme na posezení s přáteli v příjemném prostředí letní terásky.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Grasel

Každý pokoj má své sociální zařízení. Vše je nově zrekonstruované a vybavené. Pokoje jsou vybaveny televizorem, wifi, lednicí, trezorem. K dispozici je 1x jednolůžkový pokoj, 4x dvoulůžkový pokoj, 1x třílůžkový pokoj, 1x čtyřlůžkový pokoj, 1 x pětilůžkový pokoj. Vícelůžkové pokoje se skládají ze dvou místností. Pokoje se nacházejí v podkroví restaurace. Ubytování má svůj vlastní vchod.

Gastronomie - Penzion Grasel

Vlastní restaurace. Nabízíme celodenní stravování = snídaně, obědy, večeře. Můžete si vybrat z denního menu od Pondělí až do Neděle nebo ze stálého jídelního lístku. Aktuální menu a stálý jídelní lístek najdete na našich webových stránkách WWW.Restauraceutesaru.cz

Okolí - Penzion Grasel

Okolní příroda je velmi malebná, nejlepší je využít cyklistiku nebo pěší tůru. Z Nových Syrovice je to cca 15 km na Bítov (rekreační oblast) nebo na Vranovskou přehradu.V létě můžete využít letní koupaliště v Moravských Budějovicích = cca 5 km. Navštívit různé památky v okolí nebo si zajet do historického města Znojma = cca 25 km, které leží u hranic s Rakouskem.

Dostupnost - Penzion Grasel

Automobil, autobus.

Vlak cca 6 km

Další informace

V Nových Syrovicích se v roce 1790 narodil zbojník Johan George Grasel (Jan Jiří Grázl). Byl popraven ve Vídni roku 1818.

V okolí jsou stezky, kde se schovával, kradl a loupil. Tyto stezky se táhnou až do města Slavonice a do Rakouska.

Disco club Nixx - cca 5 km od našeho penzionu (Moravské Budějovice). Možnost zařízení taxi.

Máte-li zájem o další ubytování Nové Syrovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Grasel

Nové Syrovice 141,Nové Syrovice 67541

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: restaurace-u-tesaru@hotel.cz

Penzion Grasel - galerie

Penzion Grasel - Hodnocení

15x
1x
1x
0x
0x