Hotel ATOM ubytování Třebíč

Fotografie uživatelů (20)

Hotel ATOM Hotel ATOM Hotel ATOM zobrazit všechny fotografie

Hotel ATOM

Velkomeziříčská 45, 67401 Třebíč

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel ATOM ***

Hotel ATOM je díky své kapacitě téměř 200 lůžek největším ubytovacím zařízením ve městě. Čtyřlůžkové pokoje úrovně BASIC jsou ideální pro skupiny a klienty, kteří hledají kvalitu za nízkou cenu. Nové pokoje COMFORT uspokojí díky nadčasovému designu a modernímu vybavení i požadavky náročných klientů.

Parkování osovních automibilů je možné v podzemní garáži za poplatek. Zastávka MHD je přímo u recepce. V blízkosti hotelu je také plavecký bazén Laguna s aquaparkem, sportovní areál a bowling.

Centrum města (Karlovo náměstí) a Židovské město (památka UNESCO) jsou od hotelu vzdáleny 10 minut chůze. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel ATOM

Součástí pokojů je WC, sprcha, televize, telefon, lednice a samozřejmě také připojení k internetu prostřednictvím WiFi. Pokoje úrovně BASIC jsou navíc vybaveny rychlovarnou konvicí. V pokojích COMFORT je hostům k dispozici také vysoušeč vlasů, trezor a kufrbox. 

Gastronomie - Hotel ATOM

Hotelová restaurace nabízí bohatý výběr českých pokrmů. V jídelním lístku nechybí speciality k pivu, jako jsou marinovaná žebra či uzený vepřový jazyk. Ve všední dny restaurace servíruje obědové menu v ceně 89 Kč.

Okolí - Hotel ATOM

Před hotelem se nachází velké neplacené parkoviště pro osobní vozy a autobusy. Zastávka MHD je přímo u recepce. V blízkosti hotelu je také plavecký bazén Laguna s aquaparkem, sportovní areál a bowling. Nedaleko se nachází obchody, lékárna a další občanská vybavenost.

Centrum města (Karlovo náměstí) a Židovské město (památka UNESCO) jsou od hotelu vzdáleny 10 minut chůze. 

Dostupnost - Hotel ATOM

Přímo před vchodem do hotelu se nachází zastávka MHD, kam lze dojet z autobudového i vlakového nádraží. Pro osobní automobily je k dispozici velké neplacené parkoviště.

Ubytování Třebíč – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel ATOM

Velkomeziříčská 45,Třebíč 67401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel ATOM - galerie

Hotel ATOM - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x