Hotel & apartments U Černého orla ubytování Třebíč

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion **** > Hotel & apartments U Černého orla

Fotografie uživatelů (22)

Hotel & apartments U Černého orla Hotel & apartments U Černého orla Hotel & apartments U Černého orla zobrazit všechny fotografie

Hotel & apartments U Černého orla

Karlovo nám. 17/11, 67401 Třebíč

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-u-cerneho-orla@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel & apartments U Černého orla ****

Hotel nabízí ubytování v Třebíči ve vybavených pokojích nebo v apartmánu s koupelnou, wc a wifi. Kromě ubytování nabízí Hotel & Apartments U Černého orla Třebíč vlastní wellness (sauna, whirlpool). K dispozici je půjčovna kol pro Třebíč a okolí.

Hotel je umístěn v jedné z nejstarších budov na Karlově náměstí  v Třebíči – historicky je hotel známý jako zájezdní hostinec, ve kterém v roce 1742 nocoval pruský král Fridrich II, když přes Třebíč cestoval.

Měšťanský dům, v kterém se Hotel U Černého orla Třebíč nachází, je národní kulturní památkou vedenou na Ústředním seznamu kulturních památek ČR.  Hotel je hlavní vstupní bránou z historického centra památkové zóny města Třebíč – Karlovo náměstí,  přes mimořádně citlivě rekonstruovaný dvorní trakt hotelu na nábřeží řeky Jihlavy,  k nově vybudované lávce pro pěší a cyklisty, která vede přímo do centra Židovského města a dále do zámeckého areálu města Třebíč s Bazilikou sv. Prokopa, které jsou na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.

Pokud tedy zamíříte do kraje Vysočina a budete hledat nadstandardní ubytování, penzion, apartmán nebo hotel, potom Vás uvítá Hotel u Černého orla, Třebíč.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel & apartments U Černého orla

Hotel U Černého orla disponuje celkem 21 luxusně vybavenými pokoji s 50 lůžky. Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, TV se satelitním příjmem (na vyžádání), Wi-Fi internetovým připojením, telefonem s přímou volbou, minibarem a trezorem velikostí laptop.

Bezpečnost hostů zajišťuje vstup na magnetické karty, dveřní kukátka a kouřové detektory v pokojích i ve veřejných prostorách. Hotel disponuje vlastním  fitness,  saunou,  whirlpoolem a půjčovnou kol.
Pro ubytované je možnost parkování v areálu hotelu zdarma.

Máte-li zájem o další ubytování Třebíč, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel & apartments U Černého orla

Karlovo nám. 17/11,Třebíč 67401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-u-cerneho-orla@hotel.cz

Hotel & apartments U Černého orla - galerie

Hotel & apartments U Černého orla - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x