Penzion Hotelovka ubytování Bystřice nad Pernštejnem

Fotografie uživatelů (12)

Penzion Hotelovka Penzion Hotelovka Penzion Hotelovka zobrazit všechny fotografie

Penzion Hotelovka

Hornická 758, 59301 Bystřice nad Pernštejnem

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Hotelovka ***

Nabízíme Vám ubytování v centru města Bystřice nad Pernštejnem ležícího ve známé turistické oblasti Českomoravské vrchoviny. Poloha města je přibližně 50 km severozápadně od Brno. Oblast Bystřicka i celé Vysočiny nabízí nepřeberné množství různých celoročních sportovních, turistických a kulturních aktivit uprostřed nádherné téměř nedotčené přírody a mezi příjemnými lidmi. Srdečně Vás zveme, přijeďte pobýt k nám na Vysočinu.

Penzion disponuje vkusně zařízenými jedno, dvou, tří a čtyřlůžkovými pokoji s možností přistýlky. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení (toaleta + sprchový kout) a Tv. Celková kapacita penzionu je 35 lůžek + 7 přistýlek. K dispozici je také lednice. V našem penzionu mohou hosté využít spoločenskou místnost. Hostům nabízíme stravování v nekuřácké jídelně (snídaně, polopenze nebo plná penze) s výběrem minimálně ze dvou jídel. Naši nekuřáckou jídelnu mohou využít i neubytovaní hosté.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Hotelovka

Náš penzion disponuje vkusně zařízenými dvou a třílůžkovými pokoji s možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením (toaleta + sprchový kout). Celková kapacita penzionu je 35 lůžek. Možnost televizního přijímače na pokoji, hostům je k dispozici také lednice. V našem penzionu mohou hosté využít společenskou místnost vybavenou televizorem. Hostům nabízíme stravování v nekuřácké jídelně (snídaně, polopenze nebo plná penze) s výběrem minimálně ze dvou jídel. Naši nekuřáckou jídelnu mohou využít i neubytovaní hosté.

Gastronomie - Penzion Hotelovka

Hostům nabízíme stravování v nekuřácké jídelně (snídaně, polopenze nebo plná penze) s výběrem minimálně ze dvou jídel.

Ubytování Bystřice nad Pernštejnem – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Hotelovka

Hornická 758,Bystřice nad Pernštejnem 59301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-hotelovka@hotel.cz

Penzion Hotelovka - galerie

Penzion Hotelovka - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x