Penzion Fryšava ubytování Fryšava pod Žákovou horou

Fotografie uživatelů (21)

Penzion Fryšava Penzion Fryšava Penzion Fryšava zobrazit všechny fotografie

Penzion Fryšava

Fryšava pod Žákovou horou 11, 59204 Fryšava pod Žákovou horou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Fryšava ***

Nově zrekonstruovaný Penzion Fryšava nabízí pobyt v klidném a zdravém prostředí Chráněné krajinné oblasti Žďárských vrchů v srdci Českomoravské vrchoviny v nadmořské výšce 780 m. Penzion Fryšava na Vysočině poskytuje celoroční ubytování pro turisty, rodiny s dětmi, ale i pro obchodní cestující nebo firemní a soukromé akce.  Umístění penzionu na okraji malebného městečka Fryšava pod Žákovou horou v těsné blízkosti přírodního rybníka Medlov a bohatých lesů Českomoravské vrchoviny je zárukou klidu, pohody a bezpečí pro děti. V okolí si přijdou na své turisté, cyklisti, dovolenkáři a houbaři. Penzion Fryšava zabezpečuje jak aktivní, tak pasivní odpočinek pro všechny věkové kategorie s množstvím relaxačních doplňků. Výhodná poloha penzionu vybízí ke strávení příjemných chvil s vašimi dětmi ve zdravém a čistém prostředí. Děti se mohou v létě vyřádit na trampolíně, dřevěné prolézací lodi a pískovišti. Vy tomu můžete přihlížet ze zahrádky a popíjet při tom osvěžující nápoje. Ve volných chvílích můžete posedět u ohniště, grilu či na zahrádce, případně využít nabídku masáží. Po romantických vycházkách nebo projížďkách na kole či běžkách po okolí, s množstvím zajímavých cílů, si můžete užít pobyt v sauně vyhrazené jen pro vás, relaxační masáže, povečeřet při svíčkách u sklenky dobrého vína, či jen tak posedět na zahrádce penzionu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Fryšava

Penzion Fryšava nabízí kapacitu 28 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a čajovým servisem, s možností volného připojení k internetu. Součástí penzionu je restaurace s výbornou kuchyní, bramborákovými specialitami, salonek a sauna.

Gastronomie - Penzion Fryšava

Součástí Penzionu Fryšava je nekuřácká restaurace s celodenní širokou nabídkou jídel domácí a minutkové kuchyně. V letním období příjemně posedíte na venkovní zahrádce s obsluhou. Najdete u nás širokou nabídku nealko i alko nápojů, čepovaného piva, moravských vín, zmrzlin a dobré kávy.

Přijďte si k nám dát oběd a vybrat si z denního menu, nebo přijďte na večeři a objednejte si jídlo ze stálého jídelního lístku. K dobrému jídlu patří vhodné pití, které vám nabídne nápojový lístek. Rádi vás pozveme na posezení a nabídneme vám bohatý výběr piv a vín. Čepujeme pivo Rychrář z místního pivovaru Hlinsko. A nebo vás co nejrdečněji zveme na naše vyhlášené bramborové speciality!

Okolí - Penzion Fryšava

Kolem penzionu vede jedna z mnoha značených a bezpečných cyklostezek, nadmořská výška 708 metrů a poloha ve středu pahorkatiny zaručuje skvělé podmínky pro reakrační nebo aktivní cykloturistiku. V zimě v nedalekém lyžařském areálu Harusův kopec je k dispozici lyžařská školka pro děti i dospělé. Kolem penzionu vedou upravované běžecké stopy. V případě zájmu si můžete zapůjčit sněžnice pro vás i pro vaše děti a vyrazit přímo od penzionu na toulky po sněhových pláních. Penzion Fryšava v překrásném prostředí Žďárských vrchů je pravou oázou pro zamilované, kteří si chtějí užít sami sebe v příjemném prostředí daleko od shonu a stresu všedních dní. V okolí penzionu Fryšava na Vysočině si užijete dny plné poznávací a pobytové turistiky. Můžete se toulat rozsáhlými lesy plnými hub, navštívit skalní útvary, kterých je v okolí nespočet, užívat si klidu a přenádherných přírodních scenérií.

Další informace

Pro děti:

Trampolína
Prolézací loď
Pískoviště
Dětský koutek
Hračky
Knížky
Dětská postýlka k zapůjčení
Nočník
Vstřícná obsluha

Vyberte si nabídky ubytování Fryšava pod Žákovou horou. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Fryšava

Fryšava pod Žákovou horou 11,Fryšava pod Žákovou horou 59204

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-frysava@hotel.cz

Penzion Fryšava - galerie

Penzion Fryšava - Hodnocení

3x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt