Chalupa U Popelků ubytování Nové Město na Moravě

Fotografie uživatelů (8)

Chalupa U Popelků Chalupa U Popelků Chalupa U Popelků zobrazit všechny fotografie

Chalupa U Popelků

Jiříkovice č.p. 12, 59231 Nové Město na Moravě

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: chalupa-upopelku@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chalupa U Popelků ***

Chalupa "U Popelků" se nachází v Jiříkovicích na Českomoravské Vysočině asi 4 km od Nového Města na Moravě. Pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě a jeho okolí a jste nejenom sportovní nadšenec, je naše chalupa ideální volbou! Nachází se 1,5 km od sjezdovky Ski Snow Park se sedačkovou lanovkou na Harusově kopci a 2 km od lyžarského areálu u Ski hotelu u Nového Města na Moravě.

Jiříkovice a okolí je kouzelné a klidné místo ideální pro rekreaci v přírodě přímo v centru lyžování, turistiky a sportu. Ubytování se hodí především pro rodiny a menší skupinky přátel (6+4přistýlky, až 10 míst ke spaní).

Chalupa je vzdálená pouze 2 km od hlavní silniční tepny vedoucí z Nového Města na Moravě do Žďáru nad Sázavou a je dopravně velice dobře dostupná - "autem zajedete až na dvůr".

Jiříkovice leží na jižním svahu, proto je zde stále dostatek slunce jak v létě, tak i v zimě. Nadmořská výška okolo 700 m n.m. zaručuje v zimním období dostatek čerstvého sněhu. V letních měsících jsou zde výborné podmínky pro rybaření, koupání, cykloturistiku, turistiku, sběr hub a díky své výhodné poloze uprostřed Žďárských vrchů i pro výlety do okolí.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chalupa U Popelků

Chalupa je zrekonstruovaná se zachováním původní tváře v retro stylu. Interiér je kompletně vybaven, k dispozici je celá přízemní část domu. Součástí užitné plochy je uzavřený dvůr, garáž ve dvoře a uzavřenou zahrádka před chalupou. 1. ložnice - manželská postel a partová postel celkem pro 4 osoby s možností další přistýlky a dětské postýlky, 2. ložnice - manželská postel s možností přistýlky. Další 2-3 přistýlky jsou možné v další místnosti, kterou nazýváme jako společenskou. V této je umístěna televize se satelitem a rádio. Chalupa disponuje wifi zdarma. Kuchyň je vybavena myčkou na nádobí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, el.sporákem a sporákem na tuhá paliva, lednicí. K dispozici hostům může být velký pultový mrazák, umístěný ve spíži.

Máte-li zájem o další ubytování Nové Město na Moravě, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Chalupa U Popelků

Jiříkovice č.p. 12,Nové Město na Moravě 59231

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chalupa-upopelku@hotel.cz

Chalupa U Popelků - galerie

Chalupa U Popelků - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x