Chata Čáslava ubytování Nové Město na Moravě

Fotografie uživatelů (14)

Chata Čáslava Chata Čáslava Chata Čáslava zobrazit všechny fotografie

Chata Čáslava

Zahradníkův kout 45, 59231 Nové Město na Moravě

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chata Čáslava

Chata je po rozsáhlé rekonstrukci, její součástí je komfortně zařízená krbovna, moderní kuchyně, jídelna, veranda, 6 vkusně vybavených, čtyřlůžkových pokojů, wc a sprchy dále prostory pro uložení kol i s příslušenstvím a moderní beachvolleyballový a tenisový kurt s umělou trávou s výraznou slevou pro klienty.Chata vhodná pro větší skupiny

Novinka: pronájem chladícího zařízení
Vyslyšeli jsme žádosti Vás – našich hostů a pro Vaše větší pohodlí jsme pořídili na chatu chladící zařízení. Info o pronájmu viz ceník. Pravidla pro obsluhu jsou k dispozici na vyžádání či na místě.

Zaslat poptávku

Okolí - Chata Čáslava

Při procházkách nebo projížďkách krajem můžete narazit na řadu přírodních zajímavostí a útvarů např.: Pasecká skála, Vávrova skála, Devět skal, rybníky Medlov, Sykovec. Můžete navštívit zajímavé památkové zóny např. Jimramov, Krátká, Křižánky i Nové Město na Moravě. Také architektonické a kulturní památky jako jsou Santiniho stavby ve Ždáře na Sázavou, Podmedlovský mlýn, Vodní mlýn Petrovice. Za shlédnutí určitě stojí také nedaleké zámky Zubštejn, Rabštej či vzdálenější hrad Pernštejn. Přímo v Novém Městě se nachází Horácké muzeum.

Za zábavou můžete vyrazit do Nového Města nebo nedalekého Žďáru nad Sázavou například na bowling, na Ski hotelu či Medlově si můžete zahrát minigolf. Navštívit můžete okolní letní kina, muzea, galerie, wellness centra a jiné.

Asi 20 minut pěší chůze je od nás vzdálen moderní víceúčelový sportovní areál, kde se v roce2013 konalo mistrovství světa v biatlonu. Krom tohoto úspěšného podniku se tu pravidelně pořádají světové poháry běžeckém lyžování, v létě pak cyklokrosové závody. V letních měsících zde pořadatelé plánují organizovat koncerty známých kapel a jiné kulturní akce. Tento areál se nachází v těsné blízkosti známého hotelu SKI který je vyhlášen svými wellness službami.

O něco dál se nachází zmodernizovaný Ski-snowpark Harusův kopec, který nabízí své služby vyznavačům sjezdového lyžování.

Další informace

Najdete tu ideální podmínky pro cyklo i pěší turistiku, jsou zde výborné možnosti také pro čím dál populárnější běžecké lyžování. Můžete si vybrat z řady vyhlášených tratí, na kterých se v zimně prohání biatlonoví závodníci (MS Nové Město 2013) a v létě pak na kolech naši nejlepší cyklokrosaři. Mnohé z tratí se nachází přímo u naší chaty.

V létě si můžete zaplavat v nedalekém (1km vzdáleném) přírodním koupališti s písečnou pláží. Tenis, nohejbal a beachvolleyball si zahrajete přímo na sportovištích naší chaty. Blízkost lesa vybízí k houbaření, a kouzlo přírody si znásobíte večerními táboráky. V posledních letech se rozrůstá sportovní rybaření na okolních rybnících.

Ubytování Nové Město na Moravě – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Chata Čáslava

Zahradníkův kout 45,Nové Město na Moravě 59231

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chata-caslava@hotel.cz

Chata Čáslava - galerie

Chata Čáslava - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x