Kemp Crazy River ubytování Zvole

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel * > Kemp Crazy River

Fotografie uživatelů (25)

Kemp Crazy River Kemp Crazy River Kemp Crazy River zobrazit všechny fotografie

Kemp Crazy River

Zvole 49, 59256 Zvole

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Kemp Crazy River *

Westernové městečko Vám nabízí širokou škálu možností ubytování od stanového campu až po tříhvězdičkový hotel. V naší nabídce najdete jak individuální pobyty v termínech dle Vašeho výběru, tak i zvýhodněné týdenní pobyty. Třikrát denně westernový program, stylové restaurace, bary a občerstvení, kavárna v zóně dětských atrakcí, ZOO, skákací hrad, trampolína, vláček Union Pacific, lukostřelba, jízda na koni, jízda na el. býku, půjčovna dobových kostýmů, jízda na čtyřkolkách a Bojovým Vozidlem Pěchoty, Paintball, hod tomahawkem, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště, půjčovna kol a sportovního vybavení, přírodní koupaliště, whirpool, solárium, rybník pro rybaření, letiště pro ULL, indiánská vesnice a další.

Zaslat poptávku

Pokoje - Kemp Crazy River

Ubytování je možné ve tříhvězdičkovém hotelu Colorado Grand, dvouhvězdičkovém penzionu Depend Colorado Grand, nebo v kempu.

Okolí - Kemp Crazy River

Westernové městečko se nachází uprostřed překrásné přírody Českomoravské Vysočiny. Hluboké lesy, ohraničující celý areál, nabízí příjemné procházky především za teplých letních dní. V okolí ale také najdete další zajímavosti, které stojí za návštěvu. Tou nejbližší je Strašidelný zámek DraXmoor a Muzeum veteránů v nedaleké Dolní Rožínce (3,5 km), pak také barokní kostel od Santiniho ve Zvoli (2 km). Dále doporučujeme návštěvu gotického hradu Pernštejn (15 km), zříceniny hradu Zubštejn, Pyšolce a Aušperku, a dále návštěvu kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené Hoře (památka UNESCO), zámků v Lysicích, Boskovicích, Rájci - Jestřebí, krápníkových jeskyní Moravského krasu, historických měst Poličky (městské hradby - památka UNESCO) a Litomyšle (historické náměstí s renesančními a barokními domy, zámek - památka UNESCO), podhorského městečka Jimramov - rodiště bratří Mrštíků, pískovcových jeskyní Blanických rytířů v Rudce, Nového Města na Moravě s Horáckou galerií a muzeem, místa konání Světového poháru v běžeckém lyžování Zlaté lyže nebo třeba skalních útvarů Pohledecká a Malinská skála či Dráteničky.

Máte-li zájem o další ubytování Zvole, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Kemp Crazy River

Zvole 49,Zvole 59256

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: kemp-crazy-river@hotel.cz

Kemp Crazy River - galerie

Kemp Crazy River - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x