Ranč Kostelany ubytování Kostelany

Fotografie uživatelů (19)

Ranč Kostelany Ranč Kostelany Ranč Kostelany zobrazit všechny fotografie

Ranč Kostelany

Kostelany 200, 76701 Kostelany

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: ranc-kostelany@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Ranč Kostelany ***

Ranč Kostelany poskytuje ubytování ve stylově a komfortně zařízených 7 dvoulůžkových pokojích a 11 apartmánech. Hotel je situovaný v krásné přírodě Chřibských lesů, které přímo vybízejí k procházce nebo projížďce na koních. Součástí hotelu je pravá westernová restaurace.

Zaslat poptávku

Pokoje - Ranč Kostelany

Pokoje jsou situovány do rančerského stylu. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, TV, telefon a wifi připojení. Ubytovat se je možné v pokojích typu standart nebo apartmán. Některé pokoje nabízí možnost přistýlky. Část pokojů nabízí taktéž balkón či terasu s výhledem na Chřibské lesy. Pro rodiny s dětmi nabízíme velmi prostorný apartmán s ložnicí, obývacím pokojem a plně vybavenou kuchyní.

Gastronomie - Ranč Kostelany

Restaurace "Saloon" byla otevřena v roce 2002 a celkově nabízí posezení pro 120 osob. Její součástí je salonek WESTERN s kapacitou až 50 míst, ve kterém Vám nabízíme prostor pro uspořádání Vašich oslav, večírků či firemních a společenských akcí "na klíč" dle Vašeho přání. Pravidelně také pořádáme kulturní programy a produkce.Pokrmy i nápoje jsme pro vás vybrali s maximální pečlivostí a proto pevně věříme, že s naší nabídkou budete spokojeni a budete se k nám rádi vracet.

Okolí - Ranč Kostelany

Ranč Kostelany se nachází v nádherné chráněné krajinné oblasti Chřiby. Ranč je jen několik kilometrů od města Kroměříže, kde na Vás dýchne kouzlo historie. Pár kilometrl od ranče se nachází Kudlovská dolina a v nespolední řadě velmi atraktivní cíl tirustů a to sice kamenná rozhledna na Brdě (587m. n.m.).

Dostupnost - Ranč Kostelany

Ranč Kostelany se nachází cca 1 km od autobusové zastávky. Nejbližší autobusové a vlakové nádraží se nachází v Kroměříži, cca 14km od Kostelan.

Máte-li zájem o další ubytování Kostelany, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Ranč Kostelany

Kostelany 200,Kostelany 76701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ranc-kostelany@hotel.cz

Ranč Kostelany - galerie

Ranč Kostelany - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x