Ski areál Troják

Ski areál Troják

Tři lyžařské vleky Tatrapoma a dva dětské lanové vleky jsou od hlavní komunikace vzdáleny jen několik desítek metrů. Svah "A" a dětské hřiště jsou plně pokrývány vrstvou technického sněhu, který umožní garantovat provoz 100 dnů v roce, na třech vlecích. Celková přepravní kapacita Ski areálu Troják je 2200 osob za hodinu. Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská a snowboardová škola, půjčovna dětských sněžných skútrů, skútr taxi a bezplatné parkoviště pro 10 autobusů a 100 osobních automobilů. Ski Areál Troják svými terény uspokojí rodiny s dětmi, lyžaře začátečníky, pokročilé lyžaře, ale i příznivce běžeckého lyžování. Lyžařské stopy jsou vedeny oběma směry po hřebenu na Tesák, Tři kameny, Hostýn až do Bystřice p.H. Na opačnou stranu na Bludný, Čečetkov, Lazy až do Valašského Meziříčí.

Pokud se chystáte na lyže, využijte stránku Hory.cz a zjistěte aktuální sněhové zpravodajství na českých horách.

Zajímavé odkazy:
Jděte na jistotu a vyberte si s Restu.cz nejoblíbenější restaurace v Rajnochovice. Svůj stůl si můžete rezervovat online.
www.trojak.net
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
Podle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné objekty.
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (1)

  • Pěkný popis na stránkách, ale skutečný dojem hodně podprůměrný.rnNové lyže a hned první rýha na skluznici, odkdy má sníh hnědou barvu. Vzhled sjezdovky B si shora, kde začínáte, nelze prohlídnout. Vemte si pracovní rukavice pokud si nechcete zničit své špičkové lyžařské na uzlíkatém laně. Sjízdná (udržovaná a zasněžovaná) jen sjezdovka A, ale můžu ji doporučit pouze začátečníkům, které děsí prudší svahy. Ti z vás co prkna ovládáte, bude nudit. Slalomová dráha je vyjeté ledové koryto, takže taky neuspěla. Pokud se učí lyžovat ...
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni