Wellness Penzion a Restaurace Zlobice ubytování Zlobice

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion **** > Wellness Penzion a Restaurace Zlobice

Fotografie uživatelů (20)

Wellness Penzion a Restaurace Zlobice Wellness Penzion a Restaurace Zlobice Wellness Penzion a Restaurace Zlobice zobrazit všechny fotografie

Wellness Penzion a Restaurace Zlobice

Zlobice 45, 76831 Zlobice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness Penzion a Restaurace Zlobice ***+

Penzion nabízí 8 míst v apartmánech v centru Kroměříže a 56 lůžek a přistýlek v hlavní budově ve Zlobicích. Ve Wellness centru je možné využít masérnu, finskou nebo bylinkovu saunu, infra saunu, whirlpool, masážní sprchy, Kneippův chodník, ochlazovací káď a odpočinkovou místnost. Bowling se 2 dráhami a přilehlým salonkem nabízí možnost uzavřených akcí.  Služby penzinu využijí  individuální cestovatelé, rodiny, skupiny, pracovní kolektivy, sportovní oddíly, skupiny přátel apod.. Najdete zde od pokoje pro 1 osobu až po prostorné apartmány pro 4 – 7 osob. Nabízíme parkování v uzavřeném areálu, tenisový kurt, multifunkční hřiště na volejbal, nohejbal a malou kopanou, jezírko, dětský koutek, terasa, společenský sál, restaurace, připojení k internetu. V restauraci můžete využít kulečník, billiard, stolní tenis, stolní fotbal. Pro děti je k dispozici dětský koutek.

Ubytování je včetně snídaně, možnost objednání polopenze a plné penze.

Všechny pokoje a apartmány mají vlastní sociální zařízení a TV, 5 apartmánů je vybaveno kuchyňkou,  designové pokoje First Class jsou navíc vybaveny klimatizací a LCD televizorem. 

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness Penzion a Restaurace Zlobice

Kategorie Standard Apartmán 201 : třípokojový apartmán v 1. poschodí s vybavenou kuchyňkou, koupelna se sprchou, WC, 2 ložnice po 2 lůžkách, možnost 3 přistýlek v obývacím pokoji. Apartmán 202 : třípokojový apartmán, koupelna s rohovou vanou, WC, 1 ložnice se 2 lůžky, 1 ložnice se 3 lůžky, další ložnice s 1-2 přistýlkami. Apartmán 203 : dvoupokojový apartmán, koupelna se sprchou, WC, 2 ložnice se3 lůžky a 2 přistýlkami.  Apartmán 204: jednopokojový apartmán s vybavenou kuchyňkou, koupelna s vanou, WC, 3 lůžka. Apartmán 205: jednopokojový apartmán s vestavěnou patrovou postelí a vybavenou kuchyňkou, koupelna se sprchou, WC, 4 lůžka. Apartmán 206: 2 ložnice po 2 lůžkách, koupelna se sprchovým koutem. Kategorie First class **** - Apartmán 301 Attractive: luxusní a moderní dvoupokojový apartmán s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s rohovou vanou, WC, ložnice se 2 lůžky, 2 lůžka v obývacím pokoji ), klimatizace, LCD televizor Pokoj 302 Botanicus: moderní pokoj v uklidňujících barvách, koupelna se sprchovým koutem a WC, 2 lůžka, možnost 1 přistýlky, klimatizace, LCD televizor. Pokoj 303 Claudie: moderní pokoj v dámském duchu s koupelnou, 2 lůžka, možnost 1 přistýlky, klimatizace, LCD televizor.  Pokoj 304 Dandy: moderní pokoj v pánském duchu s koupelnou (sprchový kout a WC), 2 lůžka, možnost 1 přistýlky, klimatizace, LCD televizor. Pokoj 305 Elegance: moderní a elegantní pokoj s koupelnou, 2 lůžka, 1 rozkládací sedačka jako přistýlka, klimatizace, LCD televizor Apartmán 306 Fantasy: moderní vzdušný dvoupokojový apartmán s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s rohovou vanou, WC, ložnice se 2 lůžky, 2 lůžka v obývacím pokoji, klimatizace, LCD televizor.

Gastronomie - Wellness Penzion a Restaurace Zlobice

Snídaně v ceně noclehu - kontinentální formou bufetu, možnost dokoupení polopenze a plné penze (po předchozí domluvě). Domácí kuchyně, po dohodě možnost individuální (dietní) úpravy pokrmů, uspořádání slavnostní tabule, grilování, zabijačky, rauty apod.

Okolí - Wellness Penzion a Restaurace Zlobice

Arcibiskupské zahrady a zámek v Kroměříži jsou od r. 1998 zapsány na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Z historických památek je zde dále možné navštívit dva barokní chrámy a gotický kostel sv. Mořice, Biskupskou mincovnu nebo Muzeum Kroměřížska. Pro děti jsou připravené jízdy vláčkem v Podzámecké zahradě nebo zrcadlové muzeum na náměstí. V regionu se dále nachází unikátní židovské památky v Holešově, poutní bazilika na sv. Hostýně nebo Zámek Chropyně s expozicí grafické tvorby Emila Filly. Krásné výlety nabízejí vedle Hostýnských hor také nedaleké Chřibské vrchy - zřícenu hradu Buchlov nebo Cimburk, zámek a zahradu v Buchlovicích nebo poutní chrám na Velehradě. Milovníci pěší turistiky mohou navštívit rozhlednu Brdo, která je nejvyšším vrcholem Chřibů a je vysoká 23,90m. Okolí Kroměříže je protkáno sítí cyklotras lehké a střední náročnosti. V letních obdobích je možnost navštívit různá koupaliště. V zimních obdobích můžete navštívit Ski areál Stupava, který je vzdálen od penzionu 29 km nebo lyžařské terény na Rusavě, Tesáku a Trojáku.

Kroměříž je místem pořádání mnoha akcí, jako jsou Koncerty vojenských dechových hudeb, Vinařských slavností, jarmarků, Dožínek, koncertů vážné a moderní hudby, vystoupení skupin historického šermu, srazy veteránů, další netradiční závody a představení.

Dostupnost - Wellness Penzion a Restaurace Zlobice

Vzdálenost od sjezdu na dálnici D1 2 km. Zastávka autobusu přímo u penzionu, cesta do centra Kroměříže autobusem trvá zhruba 8 minut. Ve všední dny jezdí linkový autobus oběma směry téměř každou hodinu, o víkendu 3x denně. Do Kroměříže pohodlná cesta po cyklostezce na kole (možnost zapůjčení kol v penzionu).

Další informace

Hosté penzionu mají jistotu bezproblémového parkování v areálu a připojení k Wi-Fi síti. V penzionu je rovněž dětský koutek a venkovní prolézačky. Malí i velcí jistě ocení relaxační jezírko. V areálu najdete 2 bowlingové dráhy, tenisový kurt a hřiště na nohejbal, volejbal či malou kopanou, stolní tenis nebo kulečník. Samozřejmostí je možnost pronájmu sportovního vybavení, kol, koloběžek a tenisových raket s míčky. Můžete využít i nové wellness centrum s whirpoolem, finskou saunou, Kneippovým chodníkem a odpočívárnou. Různé druhy masáží Vám také zpříjemní pobyt. 

Vyberte si nabídky ubytování Zlobice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Wellness Penzion a Restaurace Zlobice

Zlobice 45,Zlobice 76831

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-zlobice@hotel.cz

Wellness Penzion a Restaurace Zlobice - galerie

Wellness Penzion a Restaurace Zlobice - Hodnocení

3x
2x
0x
0x
0x