Penzion Patrik Mikulčin Vrch ubytování Starý Hrozenkov

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Fotografie uživatelů (5)

Penzion Patrik Mikulčin Vrch Penzion Patrik Mikulčin Vrch Penzion Patrik Mikulčin Vrch zobrazit všechny fotografie

Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Vápenice 65, 68774 Starý Hrozenkov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Patrik Mikulčin Vrch ***

Penzion Patrik se nachází v n.v. 799m v oblasti zvané Moravské Kopanice. Jeho výhodná poloha skýtá nádherné výhledy do Bošácké doliny a na Velký a Malý Lopeník. Interiér Penzionu je vybudován v duchu slováckých tradic. Pro návštěvníky Penzionu je k dispozici slovácká jizba s krbem ,denní či večerní bar, herna pro děti se spoustou zajímavých her. V letních měsících je k dispozici terasa s venkovním vyhřívaným bazénem, venkovní hřiště, stolní tenis nebo trampolína. Pro odpočinek a relaxaci slouží whirlpool s finskou saunou. Ubytování je možné v penzionu v prostorných apartmánech s balkóny, nebo v komfortních chatkách rodinného typu. Všechny ubytovací prostory jsou vybaveny kompletním soc. zařízením, BTV, lednicí (chatky). Stravování pro ubytované hosty je zajištěno v budově Penzionu. V zimním období je možné využít lyžařské sjezdovky ve vzdálenosti cca 100m od areálu s umělým zasněžováním a provozem i ve večrních hodinách. Penzion je také vhodný pro firemní semináře, svatby, srazy apod.

Ubytování pouze s polopenzí, která není v ceně. Stojí 250,- Dospělá osoba, 150,- Děti do 12 let

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Apartmány s obývacím pokojem a ložnicí svou velikostí a krásným výhledem do okolí poskytují velmi příjemnou atmosféru. Součástí pokoje je předsín, koupelna, BTV, bezdrátové připojení na internet. Kom.chatky se nachází asi 50 m od penzionu. Interíér chatičky je v dřevěném stylu, předsín, koupelna, obývací pokoj, ložnice, lednice, BTV.

Gastronomie - Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Penzion Patrik je svým zaměřěním zejména domácí kuchyně, která se vyznačuje hlavně produkty domácí výroby (vejce,pečivo, koláče, masné výrobky atd.) Na přání skupin připravujeme domácí zabijačky, nebo jídla na grilu.

Okolí - Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Penzion se nachází ve velmi klidné části u lesa, na samém vrcholu kopce zvaného Mikučin vrch.

Dostupnost - Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Dostupnost je možná od Brna do Uherského Brodu , autobusem nebo vlakem, z Uherského Brodu potom autobusem až na Mikulčin Vrch.

Další informace

Cena za polopenzi je 250 Kč/osoba/den.

Ubytování Starý Hrozenkov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Patrik Mikulčin Vrch

Vápenice 65,Starý Hrozenkov 68774

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Patrik Mikulčin Vrch - galerie

Penzion Patrik Mikulčin Vrch - Hodnocení

1x
1x
0x
0x
0x