Hotel Koníček ubytování Uherské Hradiště

Fotografie uživatelů (13)

Hotel Koníček Hotel Koníček Hotel Koníček zobrazit všechny fotografie

Hotel Koníček

Družstevní 167, 68605 Uherské Hradiště

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Koníček ***

Současná podoba Hotelu a restaurace Koníček si zachovává proporci místního tradičního stavebního pojetí architektury. Hotel Koníček nabízí svým zákazníkům komfortní ubytování ve 22 dvojlůžkových pokojích s možností přistýlek. Parkování na hotelovém parkovišti je zdarma. Recepce non-stop. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Koníček

Pokoje mají své vlastní sociální zařízení, koupelnu, TV, telefon, klimatizaci a možnost připojení na internet. Pokoje nadstandard mají navíc trezor, minibar a zázemí sedacího koutu.

Gastronomie - Hotel Koníček

Restaurace se stylovým interiérem, s vyhlášenou moravskou a světovou kuchyní, širokým výběrem vín a příjemnou obsluhou se vynasnaží, aby jste od nás vždy odcházeli s nezapomenutelným gurmánským zážitkem.

Restaurace a hotel, jsou klimatizovány.

Okolí - Hotel Koníček

Uherské Hradiště - kulturní a společenské centrum Slovácka nabízí řadu významných pamětihodností, příjemné toulky historií, posezení v městských kavárnách či procházky lipovou alejí na břehu řeky Moravy.

Nádherná krajina uherskohradišťska a blízkého okolí protkané sítí cyklostezek, baťovým kanálem a vinařských cest vybízí k projížďkám lodí, na koni či kole. Pro milovníky pěší turistiky je připraven ráj v podobě zlatých polí a vinohradů.

Spousta možností sportovního vyžití v blízkém okolí.

Dostupnost - Hotel Koníček

GPS pozice
49°4'0.75"N, 17°28'47.33"E

Máte-li zájem o další ubytování Uherské Hradiště, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Koníček

Družstevní 167,Uherské Hradiště 68605

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-konicek@hotel.cz

Hotel Koníček - galerie

Hotel Koníček - Hodnocení

3x
1x
0x
0x
0x