Ski areál Kohútka

Ski areál Kohútka

Lyžařské středisko na Kohútce se nachází v překrásném koutu Moravy - Javorníkách, v hraničním pásmu hor mezi Slovenskou a Českou republikou. Ve středisku se nachází velké množství sjezdových tratí nejen pro zdatné lyžaře, ale také pro začátečníky. Sjezdové tratě jsou pravidelně upravovány. V případě nedostatku sněhu jsou tratě uměle zasněžovány. Hřebenové túry Vám umožní výhled na Moravskoslezské Beskydy, Jeseníky, na Slovensku Malou a Velkou Fatru, Martineské hole a Kysuce. Vybavení a další služby: - večerní lyžování pravidelně každou sobotu 18:00-21:00 hod. - ski servis - půjčovna lyží (snowboard, sjezdařská i běžecká výzbroj) - lyžařská škola - restaurace Kohútka a Ski bufet Kuřátko - doprava z české strany: z Nového Hrozenkova - Vranča - výjezd řízen semaforem a obsluhou, pouze s řetězy, ale také stará cesta ze Slovenska - Horní Lideč, Střelná, Lúky - Lazy pod Mak., Kohútka, výjezd neomezeně. ŘETĚZY S SEBOU! Příjemné ubytování nabízí nově rekonstruovaná horská chata Kohútka. Pokojíčky s vl. sociálním zařízením, televizorem, telefonem, přípojkou na internet. Po celý den otevřena restaurace.

Pokud se chystáte na lyže, využijte stránku Hory.cz a zjistěte aktuální sněhové zpravodajství na českých horách.

Zajímavé odkazy:
Jděte na jistotu a vyberte si s Restu.cz nejoblíbenější restaurace v Nový Hrozenkov. Svůj stůl si můžete rezervovat online.
www.kohutka.cz
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
Podle zadaných kritérií nebyly nalezeny žádné objekty.
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (0)

  • stredisko ok, strava vyborna, personal strediska si zasluzi max. 1 hviezdicku. Asi zabudli ze stredisko vybudovali vdaka zakaznikom. Kvoli personalu sa tam uz nevratim.
    Anonym
  • lyžování dobrý, super černý svah..až na půlhodinovou frontu na lanovku
    Anonym
  • Bylo tam super
    Anonym
Celkem záznamů: 5
1 2
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni