Relax Kyčera ubytování Prostřední Bečva

Fotografie uživatelů (8)

Relax Kyčera Relax Kyčera Relax Kyčera zobrazit všechny fotografie

Relax Kyčera

Prostřední Bečva 635, 75656 Prostřední Bečva

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Relax Kyčera

Relax Kyčera se nachází na jižním svahu Beskyd, na pravém břehu horního toku řeky Bečva.Nabízíme zákazníkům ubytování v 8 nově zrekonstruovaných srubech. Každý srub má velkou předsíň na kola nebo lyže,sociální zařízení,kuchyňku a 2 pokoje.V kuchyňce je základní vybavení pro 8 osob,lůžkoviny,včetně povlečení.Momentální kapacita je 64 lůžek.

Je zde také velký sál  pro pořádání akcí-seminářů,schůzek,rodinných oslav,svateb,přátelských setkání,večírkůPokoje hotelu a wellness jsou momentálně v rekonstrukci.

Zaslat poptávku

Pokoje - Relax Kyčera

V každém srubu jsou 2 pokoje.Jeden 3 lůžkový,druhý 4 lůžkový.Jedna postel se nachází v přízemí. Pokoje ve srubech jsou vybaveny samostatnými  lůžky š.90cm,lůžkovinami,policemi,skříní.

Gastronomie - Relax Kyčera

Stravování je možné v naší stylové restauraci,s domácí kuchyní,která se nachází v hotelu.

Okolí - Relax Kyčera

V okolí našeho areálu se nachází řada zimních středisek s lyžařskými  vleky a běžkařských tratí.

300m od nás vede cyklostezka vedoucí z Horní Bečvy do Valašského Meziříčí.Je zde mnoho turisticky značených tras,houbařská oblast.

V Rožnově pod Radhoštěm ,který je 5 km od nás se nachází tenisové kurty,tenisová hala,golfové hřiště,lanová dráha,koupaliště se 3 plaveckými bazény a tobogánem.

 

Valašský region je znám bohatou historií.Taktéž v Rožnově se nachází Valašské muzeum v přírodě s unikátními památkami lidových zvyků a tradic.Nad námi se  rozkládá majestátná hora Radhošť se sochou Radegasta a kaplíčkou Cyrila a Metoděje.Hrady Štramberk a Hukvaldy,muzeum ve Velkých Karlovicích,rozhledna Súkeická a mnoho dalších pamětihodností.

Dostupnost - Relax Kyčera

Relax Kyčera se nachází 150m od hlavního tahu Valašské Meziříčí Makov E442 tah 35.Autobusová zastávka je 400m-Dolní Bečva -U tabulí.

Ubytování Prostřední Bečva – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Relax Kyčera

Prostřední Bečva 635,Prostřední Bečva 75656

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Relax Kyčera - galerie

Relax Kyčera - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x