Penzion Magnolie ubytování Valašské Meziříčí

Fotografie uživatelů (24)

Penzion Magnolie Penzion Magnolie Penzion Magnolie zobrazit všechny fotografie

Penzion Magnolie

Na Potůčkách 486, 75701 Valašské Meziříčí

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Magnolie ***

Penzion Magnolie poskytuje ubytování v 9 hezkých, čistých a vkusně zařízených pokojích na okraji města Valašské Meziříčí, na hlavním tahu na Rožnov pod Radhoštěm.  Celková kapacita našeho penzionu je 21 lůžek a 10 přistýlek, tj. dohromady 31 lůžek. Při dlouhodobějším ubytování je možné dohodnout slevu.

Naši klientelu tvoří z části zahraniční spolupracovníci různých valašskomeziříč­ských firem (z Německa, Nizozemí, Velké Británie, Itálie, atd.), dále pak tuzemští technici a manažeři, menší část pak soukromá klientela.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Magnolie

Dva dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí disponují také koupelnou s rohovou vanou a lednicí. Nachzí se v prvním patře původní části penzionu. Čtyřlůžkový mezonet má k dispozici koupelnu s wc a sprchovým koutem, dvě oddělené postele v prvním patře penzionu a manželskou postel ve druhém patře.

V nové části penzionu se nachází celkem 5 nových pokojů. Dva dvoulůžkové pokoje s manželskou postelí s možností dvou přistýlek s wc a sprchovým koutem, dále dva dvoulůžkové pokoje s oddělenými postelemi s možností dvou přistýlek, wc a sprchovým koutem a jeden třílůžkový pokoj s možností dvou přistýlek, wc, bidetem a sprchovým koutem.

Gastronomie - Penzion Magnolie

V penzionu je v provozu Burger Bar s nabídkou nejen burgerů, ale také kvalitních whisky, brandy i koňaků.

Okolí - Penzion Magnolie

V okolí penzionu je aquapark, golfové odpaliště, tenisové kurty a další. Ve městě stojí za shlédnutí Žerotínský zámek, v okolí pak Muzeum v Rožnově pod Radhoštěm. Jen několik set metrů od penzionu se můžete napojit na cyklostezku Bečva, která má celkem 160km a nabízí mnoho kulturních zastávek, jako zmíněné muzem v Rožnově nebo zříceninu hradu Helfštýn.

Další informace

Ubytování je možné v čase od 14:00 do 22:00. Ve výjimečných případech i později. Snídaně na další den možno objednat do 18:00 předchozího dne.

Ubytování Valašské Meziříčí – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Magnolie

Na Potůčkách 486,Valašské Meziříčí 75701

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-magnolie@hotel.cz

Penzion Magnolie - galerie

Penzion Magnolie - Hodnocení

0x
0x
1x
0x
0x