FKK Wellness Party hotel ubytování Březůvky

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > FKK Wellness Party hotel

Fotografie uživatelů (22)

FKK Wellness Party hotel FKK Wellness Party hotel FKK Wellness Party hotel zobrazit všechny fotografie

FKK Wellness Party hotel

Březůvky 81, 76345 Březůvky

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: wellness-party@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

FKK Wellness Party hotel ***

FKK Wellness Party Hotel je nejprestižnější hotel v České republice, kde zábava nikdy nekončí a Naší výjimečnosti je koupání a opalování bez plavek ve Wellness centru, které se nachází v umělé tropické krajině s nudistickou pláží. Jsme otevřeni 365 dní 24 hodin deně.

Přijměte naše pozvání do příjemných a útulných prostor našeho hotelu. Naše mnohaleté zkušenosti, vybavení hotelu a ochotný personál nám umožňují uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Ať k nám zavítáte na jednu či více nocí, věříme, že se u nás budete cítit jako doma. Pohodlně vybavené pokoje nabízíme za příznivou cenu. Samozřejmostí je čistota a každodenní úklid. Příjemný personál na recepci rád zodpoví všechny Vaše případné dotazy.

FKK Weellness Party Hotel se nachází na poklidném místě uprostřed vizovických kopců jen 9km od Zlína a nabízí krytý bazén obklopený umělou tropickou krajinou, nudistickou pláži,výřivky. K dispozici je tenisový kurt, posilovna, solárium, salónek pro různé soukromé akce do 30 osob.Vaříme zde českou i mezinárodní kuchyni. Party Hotel poskytuje prostorná dvoupodlažní apartmá s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady a malebné okolní krajiny. V okolí hotelu najdete celou řadu turistických a cyklistických stezek. Za 15 min dojedete do ZOO Lešná. 

 

Zaslat poptávku

Pokoje - FKK Wellness Party hotel

Vybavení pokoje: telefon, tv, posezení, topení, koberec, pohovka, zvuková izolace, dlážděná/mramorová podlaha, šatní skříň, toaletní potřeby zdarma, toaleta, koupelna se sprchovým koutem.

K dispozici je celkem 14 pokojů. Z toho je 8 mezonetových 4 podkrovní a 2 podkrovní s balkónem. Velikost pokoje 30m2. Velikost postele: 1 krát extra velká manželská postel nerozkládací 2 krát 2,2.

Gastronomie - FKK Wellness Party hotel

Restaurace Denně v provozu od 7.00h - do 22.00h

Vaří se zde snídaně / obědy / večeře. Lze nachystat rauty pro oslavy. Pro ty kteří hodně cestují a přijíždí pozdě v noci nebo brzo ráno vstávají  je náš kuchař po domluvě připraven vařit.  

Disko bar deně v provozu od 19.00h - do 7.00h (přes den dle návštěvnosti)

Zde si můžete vychutnat skvělé vychlazené drinky až v bazénu, výřivce nebo na nuda pláži. Za skvělé ceny jak na baru tak na restauraci.

Okolí - FKK Wellness Party hotel

FKK Wellness Party Hotel je situovaný v krásné přírodě.  Nachází se na poklidném místě uprostřed Vizovických vrchů, které horopisně náleží k západním Karpatům. Velkoplošná území zahrnují dvě chráněné krajinné oblasti, Beskydy a Bílé Karpaty, které se rozprostírají  cca na 30% území. CHKO Bíle Karpaty patří mezi šest biosférických rezervací UNESCO v republice. Na území kraje se také nachází množství přírodních rezervací, památek a pozoruhodností ve střední Evropě. V okolí hotelu najdete celou řadu turistických a cyklistických stezek. Jsme 10 minut od centra Zlína,15 minut ZOO Lešná a lázně Luhačovice. Wellnes party hotel je ideální pro pořádaní nevšedních oslav a večírků.

Dostupnost - FKK Wellness Party hotel

Vlakové nádraží - Zlín: 15 minut
Autobusové nádraží - Zlín: 15 minut
Centrum - Zlín: 9 minut
ZOO Lešná: 15 minut
Lázně Luhačovice: 15 minut

Další informace

Tipy na výlet a okolí :

- ZOO Zlín a zámek Lešná patří k nejkrásnějším místům celé Moravy…
Originalitou zoo je členění areálu podle kontinentů. Za jeden den návštěvníci procestují Afriku, Asii, Austrálii a Jižní Ameriku a seznámí se s 222 druhy zvířat. Mezi ta nejatraktivnější patří sloni, žirafy, nosorožci, gorily, lachtani, lvi, tygři, tučňáci, papoušci, mravenečníci a řada dalších…

- Lázně Luhačovice jsou čtvrté největší lázně České republiky a nejnavštěvovanější lázně Moravy s více než 300 let trvající lázeňskou tradicí.

Máte-li zájem o další ubytování Březůvky, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

FKK Wellness Party hotel

Březůvky 81,Březůvky 76345

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: wellness-party@hotel.cz

FKK Wellness Party hotel - galerie

FKK Wellness Party hotel - Hodnocení

1x
1x
1x
0x
0x