Hotel Adamantino ubytování Luhačovice

Fotografie uživatelů (24)

Hotel Adamantino Hotel Adamantino Hotel Adamantino zobrazit všechny fotografie

Hotel Adamantino

Pozlovice 337, 76326 Luhačovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: adamantino@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Adamantino ***

Hotel Adamantino nabízí ubytování přímo na břehu Luhačovické přehrady v obci Pozlovice.

K vybavení patří restaurace, kterou lze použí i jako kongresový sál s kapacitou 200 osob, snack bar, aquacentrum, parkoviště. Ve čtyřech stylově zařízených saloncích lze pořádat různá školení, kurzy, oslavy či rodinné akce. Součástí aquacentra je bazén, sauna, vířivka, masáže, stolní tenis a biliard, tenisové hřiště s umělým povrchem. Přímo u hotelu jsou taktéž cvičící fitness stroje a dětšké hřiště.Hotel je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, odpočinkový pobyt i kongresovou turistiku. Aquacentrum se nachází přímo v komplexu hotelu Adamantino.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Adamantino

Hosté si mohou vybrat z ubytování ve dvoulůžkových pokojích či třílůžkových pokojích. Pokoje jsou standardně vybaveny telefonem, wifi připojením a vlastním sociálním zařízením. 

Gastronomie - Hotel Adamantino

Hotel disponuje vlastní restaurací a snack barem. V prostorách restaurace se nachází také taneční parket. 

Okolí - Hotel Adamantino

Hotel se nachází přímo na břehu Luhačovické přehrady, které lze celá objet na jídzním kole či kolečkových bruslích. Pro sportovní nadšence je připraven krytý bazén, tenisový kurt s umělým povrchem či volejbalové hřiště. Přímo u hotelu je nově zbudované dětské hřiště a  a stezka zdraví - posilovací venkovní stroje.

Dostupnost - Hotel Adamantino

Hotel je snadno dostupný vlastním vozem, případně autobusovou dopravou a poté pěšky, nebo vlakem do Luhačovic a odtud autobusem, nebo taxikem.

Další informace

Školení pro velký počet osob

Výhodou pro uspořádaní firemní akce, semináře nebo školení v hotelu Adamantino je restaurace s velkou kapacitouRestaurace pojme najednou až 200 osob. K dispozici jsou navíc další jednací prostory - salonky a menší učebny. Při divadelním uspořádání v saloncích může být kapacita navýšena o dalších 50 až 100 hostů. Uspořádání jednotlivých salonků připravujeme podle individuálních potřeb našich zákazníků.

Jednací prostory:
- velký sál pro cca. 200hostů vč. tanečního parketu a pódia
- jednací salonky (4x 20míst, 1x 50míst)
- učebny (2x 10míst)
- zasedací místnost (8míst)
- terasa (50míst)

Technika: 

dataprojektor, zpětný projektor, plátna, flipchart, TV, DVD, video, CD přehrávač, ozvučení sálu - bezdrátový mikrofon, řečnický pult, internet, Wi-Fi.

Coffe break k jednání zajišťujeme dle požadavku.

Ubytování Luhačovice – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Adamantino

Pozlovice 337,Luhačovice 76326

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: adamantino@hotel.cz

Hotel Adamantino - galerie

Hotel Adamantino - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x