Lázeňský léčebný dům Praha ubytování Luhačovice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Lázeňský léčebný dům Praha

Fotografie uživatelů (12)

Lázeňský léčebný dům Praha Lázeňský léčebný dům Praha Lázeňský léčebný dům Praha zobrazit všechny fotografie

Lázeňský léčebný dům Praha

Leoše Janáčka 379, 76326 Luhačovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Lázeňský léčebný dům Praha ***

Lázeňský léčebný dům PRAHA má jedno a dvoulůžkové pokoje, část pokojů je tří a čtyřlůžkových. Převážná většina pokojů má oddělené postele. Všechny pokoje mají sociální zařízení, sprchu, WC. V přízemí se nachází jídelna (restaurace) s barem a cukrárna, dále zdravotnická část, kde se poskytují různé léčebné procedury, bazén a sauna. 


Zaslat poptávku

Pokoje - Lázeňský léčebný dům Praha

Lázeňský léčebný dům PRAHA má jedno a dvoulůžkové pokoje, část pokojů je tří a čtyřlůžkových. Všechny pokoje mají sociální zařízení, sprchu, WC. včetně WIFI, většina pokojů má oddělené postele

Gastronomie - Lázeňský léčebný dům Praha

Restaurace přímo v objektu. Domácí kuchyně. Dietní strava

Okolí - Lázeňský léčebný dům Praha

V okolí Lázeňského domu PRAHA, cca 150m je sportovní areál, tenisové kurty, minigolf, kuželky, přehrada s venkovním koupalištěm je vzdálená 20 minut chůze, sportovní vyžití, rybolov, lázeňská kolonáda 500 m, Luhačovice nabízejí kulturní vyžití, procházky v krásné přírodě, parky, lesy, zájezdy do blízkého okolí, Vizovický zámek, ZOO Lešná v zámeckém areálu, Poutní místo Velehrad a Provodov a další.

Dostupnost - Lázeňský léčebný dům Praha

Auto, vlak, autobus, zastávka místní dopravy přímo u Lázeňského domu

Další informace

léčba a její metody - úvod

Každý člověk je svým způsobem jedinečný. Každý si ten život prožijeme jiným způsobem. Máme své představy o životě, někomu se podaří je realizovat, jinému ne. Narodíme se s určitými dispozicemi k životu. Někdo špatné dispozice odbourá a žije bez nemocí a zdravě, jiný naopak prostředím a způsobem života si špatné dispozice prohloubí a celý život zápasí s nemocemi.                                                                            

Do naší léčebny zavítají lidé:                                                                                         

zdraví, kteří přijeli obnovit své síly a relaxovat kteří chtějí předejít nemocem  na ozdravných rehabilitačních pobytech  kteří onemocněli určitou nemocí, jsou ve stavu rekonvalescence a chtějí předejít dalšímu onemocnění, hodně nemocní, kteří si chtějí alespoň trochu upevnit své zdraví, zapomenout na nemoci a relaxovat, chronicky nemocní

Rozhodli jsme se proto organizovat různé druhy pobytů, které každoročně obnovujeme, ale ve výsledném efektu naši lékaři každému klientu při osobním pohovoru a vstupní prohlídce „ušijí tzv. pobyt na míru“ podle jeho zdravotního stavu, možností a potřeb.

Spolupracujeme se zdravotními pojišťovnami a tak léčení najdou v naší léčebně nejen samoplátci, ale i klienti zdravotních pojišťoven na komplexní a příspěvkové lázeňské léčbě, na tzv. ambulantní specializované léčbě např. poúrazových stavech apod.

Z léčebných procedur využíváme balneoterapii, dietoterapii, klimatoterapii, pitné kůry minerálních pramenů, termoterapii, různé druhy masáží a elektroléčby, inhalace, léčebný tělocvik, netradiční léčebné metody tradiční čínské medicíny  a pod.

Pro zjištění zdravotního stavu a stanovení  postupu léčby podle zdravotního stavu využíváme různé diagnostické metody a moderní diagnostické přístroje.

Máte-li zájem o další ubytování Luhačovice, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Lázeňský léčebný dům Praha

Leoše Janáčka 379,Luhačovice 76326

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lazensky-lecebny-dum-praha@hotel.cz

Lázeňský léčebný dům Praha - galerie

Lázeňský léčebný dům Praha - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x