HOTEL TUSKULUM ubytování Lukov

Fotografie uživatelů (10)

HOTEL TUSKULUM HOTEL TUSKULUM HOTEL TUSKULUM zobrazit všechny fotografie

HOTEL TUSKULUM

K Tuskulu 137, 76317 Lukov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: tuskulum@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL TUSKULUM ***

Hotel Tuskulum je jedinečný nejen svým vzhledem, ale i svou historií. Tento zámeček v tyrolském slohu, v prostředí překrásného anglického parku, byl vybudován šlechtickou rodinou Seilern –Aspang, která Lukovské panství vlastnila již od roku 1724.
Každý pokoj Hotelu Tuskulum je vybaven koupelnou s kompletním sociálním zařízením, barevnou TV se SAT příjmem, telefonem a minibarem. K dispozici je připojení k internetu. Všechny pokoje mají balkón s výhledem do anglického parku. Náročným hostům rádi nabídneme luxusní prezidentské apartmá, jehož pohodlí využily i takové osobnosti jako například Ornela Mutti, Annie Girardot, Gina Lolobrigida a další. 2 dvoulůžkové pokoje jsou upraveny na bezbariérové.

Zaslat poptávku

Gastronomie - HOTEL TUSKULUM

Milovníci dobrého jídla si přijdou na své díky kvalitním pokrmům české i světové kuchyně, doplněné širokou nabídkou domácích a zahraničních vín. Gurmánské okamžiky můžete zažít v naší zámecké restauraci s kapacitou 35 míst. Správnou atmosféru dodá vinný sklípek s vnitřním krbem a prostornou terasou. Kapacita sklípku je 70 míst. K posezení u kávy a menšího dezertu či zmrzliny je ideální lobby bar nebo venkovní krytá zahrádka s nádherným výhledem do parku.

Vyberte si nabídky ubytování Lukov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

HOTEL TUSKULUM

K Tuskulu 137,Lukov 76317

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: tuskulum@hotel.cz

HOTEL TUSKULUM - galerie

HOTEL TUSKULUM - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz