Zámek Napajedla ubytování Napajedla

Fotografie uživatelů (10)

Zámek Napajedla Zámek Napajedla Zámek Napajedla zobrazit všechny fotografie

Zámek Napajedla

Zámecká, 76361 Napajedla

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Zámek Napajedla ****

Zámek Napajedla vám nabízí jedinečné zážitky, které si budete vychutnávat všemi smysly. Užijete si nejenom jedinečné ubytování na zámku, který je historickou památkou a zároveň ožívá věcmi novými, současnými, ale zároveň si zde vychutnáte klidné chvíle a "dolce far niente" - to je to jednoduché a prosté nic nedělání. Zalíbení v tomto místě najdou i ti, kteří chtějí trávit čas aktivně - v zámeckém areálu jsou tenisové kurty, golf driving range či golf indoor, nowrdic walknig, v bližkosti je cyklostezka, Baťův kanál a mnohé další vyžití. V případě zájmu vám rádi sestavíme speciální plán trávení času na zámku a v jeho okolí.
V rámci zámeckého hotelu budete ubytování v prostorách, kde dříve spávala napajedelská šlechta. Budete chodit po chodbách, po kterých chodila také rodina Baťů, která před válkou zámek vlastnila.

Patro pokojů, je patrem života. Právě zde pocítíte ten pocit, jaké to je "žít" na zámku a to se vším všudy, co k tomu patří. Budete si zámku užívat, jako byste zde byli doma - ostatně to je také naše snaha, abyste se zde cítili jako doma a oproštěni od všech běžných denních starostí.

Pohyb a relaxace jsou základními stavebními kameny naší životní energie a přispívají k vyváženosti našeho ducha, těla i mysli. Tyto aktivity posilují naši odolnost vůči stresu, pracovnímu nasazení, zároveň posilují naši imunitu a psychofyzickou kondici.

Zaslat poptávku

Pokoje - Zámek Napajedla

Zámecké pokoje jsou vybudovány v původním patře, kde v minulosti bývaly pokoje šlechty. Pokoje jsou zařízeny v netradičním "eklektik stylu", který snoubí historii se současností, staré věci s novými, drahé s levnými, avšak vše celkově vytváří dokonalý celek. Pokoje navrhuje majitelka zámku paní Eva Gajdošík, která je přesvědčena, že pro vytvoření příjemného prostředí nejsou důležité jen ty nejdražší kousky nábytku či zařízení. Snaží se proto o znovuobjevení tkanin, starších nábytků, dekorací, křesel, jež mají své kouzlo, následně je doplňuje o moderní prvky, které dodávají pokojům nádech současnosti. Jsme první v České republice, kdo tímto způsobem zařizuje interiéry sloužící veřejnosti. Nutno podotknout, že důležitým aspektem tohoto pohledu při zařizování interiérů je recyklace a znovu použití starých věcí. Tato snaha je vedená myšlenkou na dodržování environmentálních aspektů našeho života. Dále potom, jak říká paní Gajdošík, „lidé dávno zapomněli, že pro vytvoření příjemného prostředí není důležité mít jen drahý nábytek. Ten je mnohdy, studený, neosobní a často se jedná jen o značku, která se dává na odiv. Přitom jde kloubit staré s novým, moderní s historickým, drahé s levnějším a člověk by se toho neměl bát“, neboť smyslem těchto rozličných kombinací je dokonalý celek, který na člověka působí. A to je také náš cíl. V našich pokojích můžete svět vnímat všemi smysly. Hrají barvami, vůněmi, energiemi, květinami.

Gastronomie - Zámek Napajedla

Gastronomické zážitky si můžete užívat v přízemí zámku, které je věnováno chutím a vůním. Naleznete zde harmonii pro vaše tělo a mysl prostřednictvím delikates a nápojů, které vám budeme servírovat v dokonalém zámeckém prostředí.

Vyvážená strava tvoří základní kámen zdravého života. Kvalitní suroviny pro přípravu jídla by měly být samozřejmostí. V zámku Napajedla vám nabídneme pokrmy ve stylu „slow food“, tzn. z lokálních surovin a nebo také z bio surovin. Ochutnáte zde jídla nejlepších chutí a vůní připravované zejména zámeckou paní, jejíž velkou vášní je právě vaření, o čemž se můžete přesvědčit také na našich kurzech vaření.

Další informace

V rámci zámeckého areálu nabízíme tyto aktivity:

Tenis – k dispozici jsou antukové tenisové kurty.
Nordic walking – v rámci zámeckého areálu a okolí lze vyrazit na příjemnou procházku.
Jóga a jiná relaxační cvičení – zklidnit tělo i mysl můžete v rámci našich hodin relaxačních technik.
Masáže
Individuální konzultace v oblasti osobního rozvoje
wellness přímo na pokoji - Dovedete si představit, že po krásné voňavé koupeli na zámeckém pokoji přijde na pokoj masérka, která vás bude masírovat? Budete vnímat jen vůně, teplo, doteky....nemusíte nikam chodit. Nikdo na chdobách se nebude dívat, jak se procházíte v županu. Užijete si luxusu soukromí přímo na pokoji. Bude s vámi milovaná partnerka či partner. Budete vnímat vzájemnou blízkost a lasku. Bude pro vás připravené malé domácí občerstvení a sklenička šampaňského. Budete vnímat chutě, vůně, samy sebe... 

Máte-li zájem o další ubytování Napajedla, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Zámek Napajedla

Zámecká,Napajedla 76361

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: zamek-napajedla@hotel.cz

Zámek Napajedla - galerie

Zámek Napajedla - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x