Penzion REVIKA ubytování Vizovice

Fotografie uživatelů (15)

Penzion REVIKA Penzion REVIKA Penzion REVIKA zobrazit všechny fotografie

Penzion REVIKA

Lázeňská 1035, 76312 Vizovice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion REVIKA ***

Rekreační areál REVIKA se nachází  uprostřed krásné přírody Vizovických vrchů, 3 km jižně od Vizovic, brány Valašského Království.

Areál je vhodný zejména pro ty, kteří hledají aktivní, ale i pasivní odpočinek a chtějí poznat náš kraj. V okolí se nachází dobře značené turistické stezky a cyklo trasy.

REVIKA nabízí celoroční ubytování a stravování, rekreační pobyty, sportovní soustředění, rodinné rekreace, školy v přírodě a školní výlety, dětské tábory, pořádání svateb, rodinných oslav či firemních akcí.

V areálu jsou k dispozici 3 hřiště, tenisový kurt, venkovní bazén, minigolf a ohniště. Hosté můžou využít také saunu s odpočívárnou na objednávku.

Dominantou města Vizovice je barokní zámek z 18. století, jehož součástí je i nádherná zámecká zahrada ve francouzském stylu. Krásný výhled na celý kraj se Vám naskytne z rozhledny Doubrava. Návštěvníci by také neměli opomenout exkurzi v Destillery Land, kde se můžou seznámit s principy výroby, historií a tradicí firmy Rudolf Jelínek a.s., výrobce alkoholických nápojů.                             

kapacita max. 22 míst ( 6x2 lůžkový pokoj, 1x4 lůžkový pokoj a 2x3 lůžkový pokoj), pokoje včetně sociálního zařízení a ledničky, TV možná na vyžádání, v přízemí restaurace s kapacitou cca 50 míst, možnost využití saunypo předchozí domluvě. Mimo sezónu od 16.10.-14.04 je ubytování možné o víkendech, jinak po domluvě.V tomto období je restaurace otevřena jenom o víkendech.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion REVIKA

kapacita max. 22 míst ( 6x2 lůžkový pokoj, 1x4 lůžkový pokoj a 2x3 lůžkový pokoj), pokoje včetně sociálního zařízení a ledničky, TV možná na vyžádání, v přízemí restaurace s kapacitou cca 50 míst, možnost využití sauny. Mimo sezónu od 16.10.-14.04 je ubytování možné o víkendech, jinak po domluvě.

Dostupnost - Penzion REVIKA

autem k objektu

vlakem 4 km od objektu

autobus 3 km od objektu

Vyberte si nabídky ubytování Vizovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion REVIKA

Lázeňská 1035,Vizovice 76312

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-revika@hotel.cz

Penzion REVIKA - galerie

Penzion REVIKA - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x