Hotel Baltaci Atrium ubytování Zlín

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ***** > Hotel Baltaci Atrium

Fotografie uživatelů (14)

Hotel Baltaci Atrium Hotel Baltaci Atrium Hotel Baltaci Atrium zobrazit všechny fotografie

Hotel Baltaci Atrium

Lešetín II/651, 76001 Zlín

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Baltaci Atrium *****

Hotel Baltaci Atrium Zlín je součástí hotelů a restaurací, které na Zlínsku vlastní a provozuje akciová společnost Baltaci. Mezi další zařízení značky Baltaci patří oblíbený zlínský tříhvězdičkový Hotel Baltaci U Náhonu nebo restaurace s klasickou pivnicí a řeznictvím nacházející se v blízkých Napajedlech.

Všechny provozy společnosti Baltaci jsou založeny na mnohaleté hotelnické a restauratérské zkušenosti a úctě ke službě lidem. Hotelový personál je pak připraven uspokojit i nejnáročnější přání svých zákazníků a nabídnout individuální přístup k řešení všech požadavků.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Baltaci Atrium

Hotel disponuje 21 standardními pokoji, které doplňuje 7 specifických apartmá. Nejatraktivnější z nich, apartmá prezidentské a svatební, jsou vrcholem ubytovací nabídky. Dalšími typy jsou apartmá pro rodiny s dětmi, apartmá pro dlouhodobě ubytované hosty či apartmá s vlastní saunou. Všechny pokoje jsou velmi komfortně vybaveny a disponují např. minibarem, trezorem, internetem (pevná linka i Wi-Fi) či LCD televizí s 20 kanály.

Gastronomie - Hotel Baltaci Atrium

Součástí hotelu jsou také gastronomické provozy. Těm dominuje gourmetská restaurace Lešetínská bašta, nabízející speciality české i mezinárodní kuchyně, stejně jako velký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Pod dohledem šéfkuchaře Tomáše Turečka jsou připravovány pokrmy výhradně z vysoce kvalitních surovin, vynikající péče je věnována také nápojům. Nabídku pak doplňuje denní kavárna Café Atrium, která funguje přímo v hotelovém atriu pod prosklenou pyramidou, a gentlemanský Piano bar zařízený v britském stylu, kde každý čtvrtek hraje živá hudba. Restaurace, kavárna i bar slouží ubytovaným hostům i široké veřejnosti.

Vyberte si nabídky ubytování Zlín. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Baltaci Atrium

Lešetín II/651,Zlín 76001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Baltaci Atrium - galerie

Hotel Baltaci Atrium - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x