Hotel Baltaci ubytování Zlín

Fotografie uživatelů (1)

zobrazit všechny fotografie

Hotel Baltaci

U Náhonu 3946, 76001 Zlín

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Baltaci ***

Baltaci Hotel Zlín se nachází v klidném prostředí, přitom ale velmi blízko centra krajského města Zlín. Všechny pokoje jsou bez výjimky upraveny tak, aby uspokojily i velmi náročné požadavky na ubytování. Hotel Baltaci Zlín má pokoje kategorií Standard Class, First Class a Suite. Každý si tak může vybrat přesně tu kategorii, kterou preferuje. Všechny hotelové prostory jsou důsledně řešeny jako bezbariérové, zdarma je pak k dispozici WiFi připojení k internetu. Zajistíme také praní a žehlení oděvů. Pracovníci hotelu jsou připraveni zajistit Vám vstupenky na vybrané kulturní, sportovní a společenské akce.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Baltaci

Hotel nabízí celkem 32 pokojů rozdělených do kategorií Standard Class, First class, De Luxe s vířivou vanou a Suite. Všechny pokoje jsou komfortně vybaveny, standardem je televize, telefon, Wi-Fi připojení k internetu či prostorná koupelna.

Gastronomie - Hotel Baltaci

Součástí hotelu je také příjemná a prostorná restaurace nabízející českou i světovou kuchyni, bohatý nápojový lístek a výběr z kvalitních moravských a některých zahraničních vín. Kapacita restaurace je 80 míst, její promyšlené členění však umožňuje nerušený zážitek i jednotlivcům či menším skupinám. Restaurace je k dispozici hotelovým hostům i široké veřejnosti a představuje také vhodné místo pro nejrůznější oslavy, svatební či narozeninové hostiny a podobné privátní akce.

V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ V HOTELU REKONSTRUKCE KUCHYNĚ. Restaurace nabízí pouze snídaně v době od 7:00 do 10:00. Od 10:00 do 23:00 nabízí pouze nápojový servis.

Ubytování Zlín – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Baltaci

U Náhonu 3946,Zlín 76001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: baltaci@hotel.cz

Hotel Baltaci - galerie

Hotel Baltaci - Hodnocení

10x
5x
0x
1x
0x