vooccie

Nazdar lidi, zdravím z Plzně! Nedávno mi kámoš v hospodě doporučil jedno místo, kde se prý fakt dá něco trefit, tak jsem to šel hned otestovat na mobilu. Navštívil jsem capospin a musím uznat, že měl pravdu. Po měsíci, k

Přidat další komentář:

Diskuze