Dotaz
Ahoj lidi.
Před 2 lety jsem projížděl Opatovicemi a zastavil se na Vaší nudistické pláži. Koupání super, stánky .. seznzace! Všechno pěkně poruce. Ale proč Vám vlastně píšu: slyšel jsem tam tenkrát hrát nějakéhjo muzikanta na kytaru a klávesy. Rád bych v