Přihlášení
|
Zaregistrovat
Vyhledávání:
zpět na fórum
dotaz
Ahoj chci se zeptat zda li se na Opaťáku dá kempovat.Máme obytný vůz tak že jsme soběstačný co se týče wc,el.proudu.Dík za odpověď J.
Přidat další komentář:
Titulek:
Zprava:
Napiště prosím číslo dvacet:
Diskuze