Ahoj..no tááák prosííím ...nebo to uz zavody nebudoou??...Minule tam moje sestra videla particku kluku ktery plavaly potom zavody a meli na obliceji 2 černý pruhy...tak jestli vite jak se jmenujou tak moc Dekuji....a doufam ze mi napisete:)

Přidat další komentář:

Diskuze