alexx

Masné krámy jsem navštívil minulý rok a byla to skvělá zkušenost – skvělá atmosféra, dobré jídlo a příjemná obsluha. Mimochodem, když se bavíme o zážitcích, připomnělo mi to trochu můj herní „rituál“. Ve volném čase rád hraju Shadow Fight 2, a díky shadow

Přidat další komentář:

Diskuze