2v2 io

Hele, koukám, že se tu řeší bazén ve Všestarech. Docela mě láká tam zajít s dětma. Škoda, že tam nemaj nic o 2v2 io, to bych si s nimi ráda zahrála po plavání!

Přidat další komentář:

Diskuze