Přihlášení
|
Zaregistrovat
Vyhledávání:
zpět na fórum
2v2 io
Hele, koukám, že se tu řeší bazén ve Všestarech. Docela mě láká tam zajít s dětma. Škoda, že tam nemaj nic o
2v2 io
, to bych si s nimi ráda zahrála po plavání!
Přidat další komentář:
Titulek:
Zprava:
Napiště prosím číslo dvacet:
Diskuze