DinoPark v ZOO Plzeň - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

• 29. 01. 2008

je to tu dobry !!!

Reagovat
    Leon
    • ahoj

20. 05. 2008

ja jsem dominika slavickova a ja jsem vihrala zajest do dinoparku a zoo moc se tesim ale jeste vic se tesim na 26.6.2008 protoze pujdu na konzert celine dion je to moje oblvena spevacka.

Reagovat
      dominika
      • 14. 07. 2008

je to tam moc dobry!

Reagovat
        marie
        • 20. 07. 2008

Po příjezdu do Plzně,žádný ukazatel.Když to konečně najdete,nemáte kde zaparkovat,a zologická, přeházená páté přes deváté.V Dinparku jeden stánek s půlhodinovou frontou! Už nás tady nikdy neuvidí.

Reagovat
          zdeněk (kladensko)
          • Nesouhlas

4. 02. 2010

Jestli nevidíš toho velkýho dinosaura s ukazatelem tak si asi slepej!!! Nevim jestli rozdělení do pavilonu podle kontinentů je přeházený ale buiž míň inteligentní jedinci to hlt nepochopí ale nedivim se když ani neumíš počítat ta stánky jsou tam nejmíň č

Reagovat
          • Nesouhlas

4. 02. 2010

Jestli nevidíš toho velkýho dinosaura s ukazatelem tak si asi slepej!!! Nevim jestli rozdělení do pavilonu podle kontinentů je přeházený ale buiž míň inteligentní jedinci to hlt nepochopí ale nedivim se když ani neumíš počítat ta stánky jsou tam nejmíň č

Reagovat
        • 15. 08. 2008

Chtěla bych vědět ještě než tam pojedu kolik to stojí a nikde to neí napsaný neví to tady někdo prosím?....

Reagovat
          nikdo
          • 15.4

15. 04. 2011

je to nejlepší je tam hodně zvířat a dinopark já se zajímám o dynosaury tak proto je to nejlepší a hezký a kdo říká že jeto hnusní tak to nemá v mozku v pořádku

Reagovat
            • panistefanin

11. 07. 2018

Hello! this complex question. Here it is necessary to think... call

Reagovat
            • Dotaz k: DinoPark v ZOO Plzeň

15. 04. 2019

That is the amazing attitude, in any case is simply not make each sence at all proclaiming about that mather. Practically any system an abundance of thanks notwithstanding i had attempt to advance your own particular article into delicius in any case Reagovat

• Dotaz k: DinoPark v ZOO Plzeň

15. 04. 2019

I am a big believer in commenting on blogs to [url=https://www.couponstechie.com/promo-codes/interserver]interserver coupon code[/url] inform the blog writers know that they’ve added something worthwhile to the world wide web

Reagovat
                • Coupons

15. 04. 2019

It helped me to refine a ton. A responsibility of gratitude is for your efforts interserver coupon code , godaddy renewal co

Reagovat
                  • thompson

7. 01. 2020

The discussion will bring about an understanding of what cyber insurance entails.