Kapucínská hrobka Brno - Fórum

Přidat další komentář:

Diskuze

  • Výlet

    22. 01. 2008

    Máme jet ze třídou dne 24.1.2008 do Brna do planetária a pak do Kapucínské hrobky bude již otevřeno ?

    Reagovat
    Nikola
    • Návštěvní doba

      23. 01. 2008

      Dobrý den, pro letošní rok je hrobka bohužel nepřístupná až do 14. února.

      Reagovat
      • Prohlídka Kasemat

        9. 10. 2008

        Dobrý den, chtěla jsem se Vás zeptat jestli by byla možná prohlídka v termínu 15.1.2009. Jednalo by se asi o 58 osob. Předem děkuji za odpověd. S pozdravem Hana Dučková

        Reagovat
        Hana Dučková
        • 23. 02. 2009

          Hezký den, bylo by možné objednat prohlídku v termínu 16.3. nebo 17.3. nebo max 18.3.2009 ? Jednalo by se asi o skupinku 15 lidí, z toho 10 studentů střední školy, dva učitelé a dva dospělí . Díky za odpověď a přeju hezký den, Lucie

          Reagovat
          Lucie Šrámková
          • Prohlídka

            2. 03. 2009

            Musí se objednávat prohlídka i třeba pro 2 osoby,nebo stačí jen přijít v určené hodiny?Díky za odpověd.

            Reagovat
            Jana Drobná
            • 25. 03. 2009

              Dobrý den, prohlídka v Kapucínské hrobce se objuednávat nemusí, já alespoň tam byla dvakrát a vždycyk jsem si jen koupila lístek, je to bez průvodce a můžete tam jí i jen jeden člověk.

              Reagovat
              lenka
              • 14. 04. 2009

                chcipni

                Reagovat
                chcipak
                • Dotaz k: Kapucínská hrobka Brno

                  17. 05. 2009

                  Dobrý den,chtěla bych se zeptat zda se může v hrobce fotografovat?Děkuji

                  Reagovat
                  • 30. 05. 2009

                    Ne, bohužel nemůže.

                    Reagovat
                • panistefanin

                  11. 07. 2018

                  Thanks for the useful information! You helped me with advice! call

                  Reagovat