Městské lázně Znojmo - Fórum
Přidat další komentář:
Diskuze
jezinka
misca Neplatná otevírací doba
4. 06. 2008Tak jsem si chtěl zase po dlouhé době jít zaplavat do krásného bazénu,na netu jsem si zjistlil,kdy jsou hodiny pro veřejnost. Leč,po příchodu do lázní jsem bohužel zjistil,že vyhrazené hodiny uplně jindy. Tak jaký to má smysl dávat na net otevírací dobu,
Reagovat
bývalý plavec
Terezka
16. 11. 2008Musím jenom souhlasit, že mi také chybí na stránkách uveřejněné hodiny pro nás nesportovní plavce, takže když máme chuť si jít jen tak zaplavat, je těžké se dopídit, kdy jsou pro nás dveře otevřené.
Reagovat
lucie svátek
17. 11. 2008dnes je svátek máte otevřeno?napište na [email protected] pokuď možno teď Dekuji
Reagovat
Denisa VZP
3. 02. 2009No na pojišťovně jsem se dozvěděla že máte pro pojištěšnce VZP vstup zdarma je to nějak časově (jako jen v určité dny a hodiny) omezeno, nebo mohu kdykoliv v čas pro veřejnost? Děkuju Laďka
Reagovat
Lilik
8. 02. 2009Chci se zeptat,zda platí vstup do bazénu i malé děti a dospělí s průkazkou ZTP.Děkuji
Reagovat
Růžicková Petra Dotaz k: Městské lázně Znojmo
26. 08. 2013Dobrý den, jsou lázně otevřené i vlétě v případě špatného počasí?
ReagovatAhmedMalik
10. 02. 2023They look for brushes somewhere else You are here on the site of a pool that is worth a fart.
Reagovat
